Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Szczotki do karchera

Szczotki do karchera

Szczotki do Karchera

 

Jak zwiększyć skuteczność odkurzania przy pomocy produktów Karcher? Warto wyposażyć się w zestaw praktycznych akcesoriów wysokiej jakości, które przydają się podczas sprzątania w domu, w samochodzie lub biurze.

Na naszej stronie posiadamy oryginalne ssawki, końcówki oraz szczotki do odkurzaczy Karcher, dzięki którym da się usunąć większość zabrudzeń.

 

Szczotka Karcher - do odkurzaczy tradycyjnych i piorących

 

Efektywne czyszczenie rozmaitych powierzchni wymaga zastosowania odpowiednich sprzętów i akcesoriów. Właściciele odkurzaczy Karcher dysponują praktycznym urządzeniem, które pozwala usuwać zabrudzenia na sucho i mokro. Wielkim wsparciem bywają też dodatkowe końcówki, ssawki i szczotki, przystosowane do usuwaniu kurzu, włosków lub innych substancji z czyszczonych powierzchni.

Na skuteczność szczotki wpływa m.in.:

  • wielkość i szerokość robocza szczotki,
  • liczba przelotów w przedniej listwie i w tylnej listwie,
  • przycisk zmiany pracy (podłoga/dywan),
  • obecność kółek.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozwiązań oryginalnych dla odkurzaczy Karcher. To gwarancja najwyższej jakości i trwałości produktów, wykonanych z solidnych materiałów. Szczotki Karcher to także pełna kompatybilność z odkurzaczami tej marki, co wpływa na optymalną funkcjonalność i wygodę odkurzania.

 

Szczotka myjąca Karcher i szczotka do dywanów Karcher - praktyczne akcesoria dla domu

 

Szczotka do odkurzacza Karcher może przybierać mocno zróżnicowane formy. Pojawiają się zarówno produkty uniwersalne, jak i mocno wyspecjalizowane rozwiązania dla konkretnych działalności.

Przed zakupem warto zastanowić się nad tym, do czego dana szczotka ma być używana. Czy będzie służyć do odkurzania wykładzin, dywanów, tapicerki. Czy też jej zadaniem będzie zbieranie kurzu i pyłu z parkietu i drewnianych mebli.

W zależności od potrzeb można zdecydować się na takie rozwiązania jak:

  • szczotka uniwersalna (opcjonalnie z kółkami),
  • szczotka walcowa do czyszczenia dywanów,
  • szczotka tapicerska (miękka szczotka do usuwania włosków z tkanin),
  • szczotka do parkietu i paneli,

Każdy model sprawdza się w nieco innych warunkach. Najlepiej zatem stworzyć własny zestaw szczotek, który zapewni pełną wygodę podczas porządków.

 

Nowoczesne produkty Karcher - wysokiej jakości części od sklepu internetowego Części AGD

 

W naszej ofercie znajdziesz szczotki do różnych modeli urządzeń czyszczących. Nieustannie poszerzamy ofertę, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom odbiorców, dla których producent Karcher przygotowuje kolejne solidne odkurzacze do czyszczenia rozmaitych powierzchni. Dostarczamy dobrej jakości, oryginalne części zastępcze i akcesoria, zwiększające funkcjonalność małego AGD do domu lub biura.

Sprawdź naszą ofertę, a w razie pytań skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który pomoże Ci znaleźć idealne produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej