Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Ssawki, końcówki do odkurzacza karcher

Ssawki, końcówki do odkurzacza karcher

Ssawki, końcówki do odkurzacza Karcher

 

O skuteczności odkurzacza nie decyduje wyłącznie moc i klasa samego urządzenia. Równie ważne jest dobranie konkretnych końcówek i ssawek, które pozwalają wygodnie uporać się z kurzem lub innymi zabrudzeniami.

W naszym sklepie stworzyliśmy specjalną kategorię, w której znalazły się wszystkie ssawki, końcówki do odkurzacza Karcher (różne modele z wielu serii).

 

Ssawki do czyszczenia na sucho ssawki do odkurzaczy piorących - oryginalne końcówki do odkurzacza Karchera

 

Odkurzacze marki Karcher (odkurzacz tradycyjny, odkurzacz z funkcją prania) wyróżniają się wielką funkcjonalnością i żywotnością. Pomagają skutecznie usuwać zanieczyszczenia z rozmaitych powierzchni. Aby uzyskać optymalne efekty, czasami warto zaopatrzyć się w dodatkowe wyposażenie, dedykowane do konkretnego modelu urządzenia. Do tej kategorii zalicza się choćby końcówka do odkurzacza Karcher - szeroki wybór takich rozwiązań można znaleźć w naszej ofercie.

Oryginalne akcesoria marki Karcher są wykonane z materiałów o wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia (z tworzywa sztucznego). Ssawka Karcher jest w pełni kompatybilna z odkurzaczem, co znacząco podnosi komfort sprzątania oraz zwiększa skuteczność usuwania zabrudzeń.

Gdy niezbędna jest nowa ssawka do odkurzacza Karcher, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na typ odkurzacza. Na stronie internetowej posiadamy szeroki wybór końcówek do czyszczenia na sucho oraz na mokro (końcówka do odkurzacza piorącego Karcher).

Takie produkty to doskonała opcja do dokładnego czyszczenia wnętrz samochodów (w tym welurowej tapicerki samochodowej, foteli samochodowych) oraz przestrzeni domowych (wykładzin dywanowych, dywanów, wykładzin tekstylnych, mebli tapicerowanych, materacy).

 

Uniwersalne ssawki czy dedykowane produkty do czyszczenia różnych powierzchni - profesjonalne odkurzacze Karcher

 

Końcówki do odkurzacza Karcher w zależności od przeznaczenia mogą się różnić wielkością i kształtem ssawki Karcher. W skład zestawu wchodzi ssawka podstawowa. Oprócz niej warto jednak wyposażyć się w inne końcówki, przeznaczone do dbania o inne typy materiałów.

Jaka szczotka lub końcówka może się przydać? W naszej ofercie posiadamy choćby takie produkty, jak

  • ssawka do odkurzania podłóg twardych (parkietów, powierzchni ceramicznych),
  • ssawka szczelinowa (do odkurzania np. trudno dostępnych zakamarków),
  • ssawka do odkurzania powierzchni tapicerowanych i dogłębnego czyszczenia tapicerki (np. ssawka spryskująco-odsysająca do tapicerki).

Oprócz tego należy też zwrócić uwagę na typ włosia, w który jest wyposażona dana ssawka. W użyciu może być bowiem:

  • ssawka z miękką szczeciną (idealnie sprawdza się do powierzchni delikatnych, np. meble),
  • ssawka z twardą szczeciną (świetnie zbiera zanieczyszczenia z welurowych tapicerek lub dywanów).

Dobór odpowiedniego produktu to zatem gwarancja perfekcyjnego posprzątania wnętrza przy zminimalizowaniu ryzyka uszkodzenia czyszczonych powierzchni.

 

Wysokiej jakości ssawki do odkurzaczy Karcher

 

Nasze oryginalne ssawki to produkty wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów. Wyróżnia je pełna kompatybilność z odkurzaczami marki Karcher, co znacząco ułatwia dopasowanie konkretnych rozwiązań, pozwalając na to, by samodzielnie stworzyć zestaw ssawek w pełni odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Oryginalne produkty do urządzeń marki Karcher, dostępne na naszej stronie Części AGD, to gwarancja trwałości i wygodnego użytkowania przez długie lata.

Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym profesjonalnym działem obsługi klienta.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej