Części zamienne do banerCategory

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do banerCategory2

Części zamienne do myjek ciśnieniowych karcher K3

Przykro nam ale nic nie znaleźliśmy

Oto możliwe przyczyny braku żądanych wyników:
 • nie ma takie części w naszej bazie danych,
 • jest jakaś literówka w wyszukiwanej frazie: "",
 • fraza jest za krótka (musi mieć min. 3 znaki),
 • a może zawiera zbyt dużo słów ? skróć je i uprość.
 • możesz też sprawdzić jeszcze raz w wyszukiwarce poniżej

Możesz też skorzystać z zawansowanej wyszukiwarki poniżej. WPISZ CZEGO SZUKASZ

Jeśli wszystkie metody zawiodły, napisz do nas lub zadzwoń. POMOŻEMY!

Części zamienne do myjek ciśnieniowych karcher K3

Części zamienne do myjek ciśnieniowych Karcher K3

 

Myjki ciśnieniowe Karcher z serii domowej to niezmiernie praktyczne wyposażenie, z którego na co dzień korzysta spore grono użytkowników. Dzięki nim udaje się zadbać o porządek, usunąć uciążliwe zanieczyszczenia z rozmaitych powierzchni. Aby sprzęt działał optymalnie przez długi czas, warto zaopatrzyć się w zestawy naprawcze, składające się z wysokiej jakości części.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć między innymi oryginalne części zamienne do myjek ciśnieniowych Karcher K3.

 

Karcher K3 części - dlaczego warto stawiać na produkty oryginalne?

 

Myjka ciśnieniowa Karcher K3 to wygodne i praktyczne urządzenie do wielu prac domowych lub ogrodowych. Przy jej pomocy można usunąć zabrudzenia z mebli ogrodowych, dziecięcych zabawek, chodników i kostki brukowej. Idealnie sprawdza się do czyszczenia rur, elewacji, samochodu lub przydomowego wyposażenia.

Właściwa eksploatacja myjki wiąże się oczywiście z regularnymi przeglądami i ewentualną wymianą poszczególnych elementów, które ulegają zużyciu. W tym celu w naszej ofercie umieściliśmy szeroki wachlarz części zamiennych do naprawy myjki Karcher K3.

W Części AGD stawiamy na jakość. Dlatego na stronie internetowej znalazły się wyłącznie oryginalne części i wysokiej klasy zamienniki do urządzeń marki Karcher. Taki produkt gwarantuje kompatybilność i wysoką żywotność urządzeń, a przy tym pozwala na prostą wymianę przy użyciu podstawowych narzędzi. Odpowiednie części sprawiają, że myjka ciśnieniowa działa wydajnie, nie dochodzi do przecieków (nawet gdy stosuje się wodę pod dużym ciśnieniem) i da się utrzymać strumień na odpowiednim poziomie. A to wpływa na funkcjonalność urządzeń oraz zmniejsza ryzyko uszkodzeń w przyszłości.

 

Części do myjek ciśnieniowych Karcher K3 - oferta sklepu Części AGD

 

Całą ofertę części do myjki Karcher podzieliliśmy na wygodne kategorie pozwalające łatwo znaleźć potrzebne zamienniki, akcesoria lub całe zestawy naprawcze.

Można zdecydować się choćby na:

 • zawory,
 • węże,
 • filtry do wody,
 • oringi i uszczelki,
 • pistolety,
 • pompy,
 • silniki do myjek.

Każdy produkt wyróżnia się wysoką jakością i w pełni pasuje do modelu Karcher K3. Dzięki temu dana część zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas eksploatacji przez długie lata.

 

Produkty Karcher nie tylko dla domu - zestawy naprawcze do myjki Karcher K3

 

W Części AGD dbamy o naszą ofertę, która może sprostać nawet największym oczekiwaniom. Wysokiej jakości części zamienne i oryginalne do urządzenia Karcher K3 w naszym sklepie to gwarancja jakości i satysfakcji.

Sprawdź dostępne części, poznaj różne kategorie, a w razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.