Części zamienne do banerCategory

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do banerCategory2

Części zamienne do myjek ciśnieniowych karcher K4

Przykro nam ale nic nie znaleźliśmy

Oto możliwe przyczyny braku żądanych wyników:
 • nie ma takie części w naszej bazie danych,
 • jest jakaś literówka w wyszukiwanej frazie: "",
 • fraza jest za krótka (musi mieć min. 3 znaki),
 • a może zawiera zbyt dużo słów ? skróć je i uprość.
 • możesz też sprawdzić jeszcze raz w wyszukiwarce poniżej

Możesz też skorzystać z zawansowanej wyszukiwarki poniżej. WPISZ CZEGO SZUKASZ

Jeśli wszystkie metody zawiodły, napisz do nas lub zadzwoń. POMOŻEMY!

Części zamienne do myjek ciśnieniowych karcher K4

Części zamienne do myjek ciśnieniowych Karcher K4

 

Myjki ciśnieniowe Karcher z serii domowej da się wykorzystać na wiele sposobów przy porządkach w przydomowym terenie. Warto zaopatrzyć się w takie urządzenie oraz w odpowiednie części zamienne i zestawy akcesoriów, które zapewnią bezpieczną i wygodną eksploatację przez długi czas.

Duży wybór produktów, między innymi części zamienne do myjki Karcher K4, można znaleźć na naszej stronie internetowej Części AGD.

 

Karcher K4 części zamienne i oryginalne komponenty

 

Myjek Karcher z serii domowej używa się do oczyszczania rozmaitych powierzchni, a zwłaszcza kostki brukowej, betonowych podjazdów, chodników, elewacji budynków. Świetnie sprawdzają się także jako urządzenia do utrzymania w czystości samochodu, rowerów, wyposażenia ogrodowego, w tym mebli na taras.

Długoletnie działanie sprzętu wiąże się z koniecznością przeprowadzania regularnych przeglądów serwisowych oraz wymiany elementów ulegających zużyciu podczas codziennego użytkowania. Z myślą o wszystkich właścicielach myjek Karcher K4 przygotowaliśmy bogatą ofertę rozwiązań.

Na naszej stronie znajdują się produkty oryginalne, pochodzące od marki Karcher. Wysokiej jakości części zastępcze, wykonane z trwałych materiałów, to rozwiązania w pełni kompatybilne z myjkami tego producenta. Gwarantują bezproblemową eksploatację, utrzymanie maksymalnej wydajności oraz zwiększenie żywotności przy obniżeniu ryzyka uszkodzenia lub awarii. Takie elementy minimalizują ryzyko przecieków w myjkach, w których stosuje się wodę pod wysokim ciśnieniem. Optymalna kompatybilność to też prostsza i krótsza naprawa, najczęściej przy użyciu podstawowych narzędzi.

 

Części do myjki wysokociśnieniowej Karcher K4 - najwyższa jakość produktów od Części AGD

 

W naszej ofercie znalazły się sprawdzone, wysokiej jakości części zamienne do myjek ciśnieniowych Karcher K4. Podzieliliśmy je na wygodne kategorie, by ułatwić nawigację po stronie i znalezienie wszystkich potrzebnych elementów.

Można zdecydować się na produkt, zaliczający się choćby do grupy:

 • zawory,
 • oringi i uszczelki,
 • silniki do myjek,
 • pompy,
 • węże,
 • filtr do wody,
 • pistolety,
 • przyłącza.

Dzięki temu da się szybko odszukać potrzebne do wymiany komponenty, a także stworzyć praktyczne zestawy naprawcze na przyszłość, by sprzęt marki Karcher zawsze działał perfekcyjnie.

 

Wysokiej jakości akcesoria i części zastępcze do urządzeń Karcher od Części AGD

 

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz części zamiennych do myjek wysokociśnieniowych Karcher, w tym również modeli Karcher K4.

W zależności od aktualnego zapotrzebowania nasza oferta jest nieustannie modyfikowana, by dostarczać potrzebne rozwiązania dla domu i ogrodu. Zachęcamy do poznania dostępnych elementów, a w razie wątpliwości, czy dana część będzie poprawnie działać z konkretną myjką, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.