Części zamienne do banerCategory

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do banerCategory2

Części zamienne do myjek ciśnieniowych karcher K5

Przykro nam ale nic nie znaleźliśmy

Oto możliwe przyczyny braku żądanych wyników:
 • nie ma takie części w naszej bazie danych,
 • jest jakaś literówka w wyszukiwanej frazie: "",
 • fraza jest za krótka (musi mieć min. 3 znaki),
 • a może zawiera zbyt dużo słów ? skróć je i uprość.
 • możesz też sprawdzić jeszcze raz w wyszukiwarce poniżej

Możesz też skorzystać z zawansowanej wyszukiwarki poniżej. WPISZ CZEGO SZUKASZ

Jeśli wszystkie metody zawiodły, napisz do nas lub zadzwoń. POMOŻEMY!

Części zamienne do myjek ciśnieniowych karcher K5

Części zamienne do myjek ciśnieniowych Karcher K5

 

Myjki ciśnieniowe Karcher cieszą się olbrzymią popularnością, jako wygodne i proste w obsłudze urządzenia czyszczące do domu i ogrodu. Dla zachowania wysokiej funkcjonalności i żywotności takiego produktu, warto wyposażać go w najwyższej jakości akcesoria i części.

W naszej ofercie posiadamy między innymi oryginalne części zamienne do myjek ciśnieniowych K5.

 

Karcher K5 części zastępcze do myjki z serii domowej - produkty oryginalne optymalnej jakości

 

Myjki wysokociśnieniowe Karcher stosuje się chętnie w wielu domach jako praktyczne narzędzie czyszczące, wykorzystywane do usuwania zabrudzeń z rozmaitych powierzchni, w tym mebli, wyposażenia ogrodowego, płytek chodnikowych, kostki brukowej na podjeździe lub zaplamień na elewacji budynku. Wielu użytkowników decyduje się na wydajną i praktyczną myjkę Karcher K5, do której części można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Jak zapewnić sobie komfort użytkowania? Warto inwestować w części oryginalne lub wysokiej jakości zamienniki dla tego typu urządzenia. Postawienie na takie produkty zwiększa żywotność, dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz wykonaniu elementu z dbałością o detale. Takie części są prostsze w montażu (w większości przypadków przy użyciu podstawowych narzędzi), działają dłużej oraz zapewniają optymalne funkcjonowanie myjki Karcher, bez względu na to, czy podczas naprawy wymienia się wewnętrzne elementy, uszczelki czy dodaje praktyczne akcesoria.

Stosowanie niewłaściwych sprzętów lub rozwiązań niskiej jakości obniża wydajność urządzenia czyszczącego, ogranicza ciśnienie wody, co może finalnie doprowadzić do uszkodzenia myjek Karcher.

Oryginalne produkty to kompatybilne urządzenia, dzięki którym tworzy się praktyczny zestaw naprawczy Karcher K5 (dla wersji podstawowej lub innych modeli, np. Karcher K5 Jubilee części zastępcze), by wygodnie używać swojej myjki ciśnieniowej przez długie lata.

 

Karcher K5 części zamienne - szeroki wybór produktów na stronie Części AGD

 

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz części zamiennych do myjek ciśnieniowych modelu K5, pochodzących od zaufanych, renomowanych dostawców.

Części do Karchera K5 zostały podzielone na wygodne kategorie, by łatwo znaleźć potrzebny produkt. Można wybierać spośród takich elementów, jak:

 • filtr,
 • przyłącza,
 • pompy,
 • zawory,
 • węże,
 • głowice,
 • lance,
 • silniki,

Dzięki temu da się stworzyć praktyczny zestaw naprawczy - ogólny lub przeznaczony do wymiany konkretnych części, choćby dyszy rotacyjnej Karcher.

 

Części zamienne do myjki ciśnieniowej Karcher K5 od Części AGD

 

Używasz myjek ciśnieniowych Karcher w swoim ogrodzie? Szukasz konkretnych elementów do wymiany w uszkodzonym urządzeniu bądź chcesz stworzyć na przyszłość zestaw naprawczy dla urządzeń Karcher K5?

Sprawdź dostępną na naszej stronie ofertę, a w razie wątpliwości, czy dana część będzie kompatybilna z Twoją myjką Karcher K5, skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.