Części zamienne do banerCategory

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do banerCategory2

Wyposażenie piekarnika

Wybierz producenta z listy
Wyposażenie piekarnika

Tu znajdziesz blachy, drabinki suszarnicze, drabinki boczne, drabinki rożna i inne podzespoły. Przy wyborze płyt zwróć uwagę na rozmiar i przeznaczenie płyty są różne do pieczywa, do mięsa, ciast i ciasteczek uniwersalne itp. Rozmiary blach, drabinek również są ważne ponieważ można zamówić blachę która będzie za mała lub za duża do piekarnika a drabinka nie będzie pasować – obecnie najbardziej popularnymi rozmiarami blach  są płyty do kuchni 50 oraz 60 – jeżeli nie wiesz jaką masz kuchnię wystarczy jak zmierzysz starą blachę na szerokość i głębokość – pamiętaj jednak o tym że jeżeli nie masz blachy a chcesz taką nabyć zapisz wymiary wewnętrzne pomiędzy uchwytami na blachę i głębokością – pamiętaj jednak aby tak dobrać wymiar głębokości aby nowo zakupiona blacha nie wychodziła po za obszar piekarnika ponieważ nie zamkniesz wtedy drzwi lub uszkodzisz szybę. W tym dziale znajdują się również prowadnice blach montowane na drabinkach bocznych piekarnika. Przy ich wyborze należy pamiętać że wygląd prowadnic niewiele się różni od siebie ale różnią się zaczepami oraz czy jest to lewa czy prawa prowadnica.

W razie kłopotów dzwoń na pewno pomożemy – jednak pamiętaj o przygotowaniu danych urządzenia abyśmy mieli pewność że dobierzemy właściwą część.

Pytając o część proszę podać dane sprzętu znajdujące się na karcie gwarancyjnej lub tabliczce znamionowej.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod numerami :

tel. (012) 2927501 fax. (012) 2927501 w.12

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.