Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Robot kuchenny Kasia mini typ 116/m - Części zamienne

Wybierz producenta z listy
Robot kuchenny Kasia mini typ 116/m - Części zamienne

W dziale sprzętu drobnego posiadamy nie tylko roboty kuchenne, ale również części do robota kuchennego Kasia. Znajdą Państwo w naszej ofercie wszystko to co podczas użytkowania się zużywa. Posiadamy między innymi sprzęgła, najróżniejsze tarcze tnące  jak i koła zębate. Robot kuchenny Kasia jest sprzętem bardzo dobrze przez nas znanym, dlatego też wychodząc na przeciw Państwa wymaganiom oferujemy wszystko to co podlega wymianie.

Jeżeli mają Państwo kłopot ze znalezieniem u nas jakiegoś elementu, który występuje na przykład w sprzęcie starszym czy też rzadziej spotykanym – takim jak robot kuchenny Kasia typ 116/m to prosimy o poinformowanie nas o tym – postaramy się dla Państwa sprowadzić niezbędną część, aby w pełni Państwa usatysfakcjonować podczas zakupów w naszym sklepie. W celu dokonania zakupów prosimy, aby Państwo zalogowali się na swoim koncie – rejestracja trwa minutę, lub też aby Państwo skorzystali z możliwości zakupów bez rejestracji.

Realizujemy wszystkie zamówienia w bardzo szybkim czasie dzięki czemu mogą Państwo się szybko ponowie cieszyć swoim sprzętem w domu.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod numerami :

tel. (012) 2927501 fax. (012) 2927502

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej