Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Robot kuchenny KASIA typ 116 - Części zamienne

Wybierz producenta z listy
Robot kuchenny KASIA typ 116 - Części zamienne

Znajdą Państwo w naszej ofercie wszystkie części do robota kuchennego Kasia. Posiadamy popychacze, uszczelki jak i wszelkiego rodzaju filtry. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko to co podlega wymianie. Robot kuchenny Kasia firmy mpm jest sprzętem bardzo dobrze znanym przez naszych konsultantów, dlatego też w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Mogą się Państwo z nami porozumieć przy pomocy formularza zamieszczonego na stronie jak i mailowo albo telefonicznie.

Jeżeli decydują się Państwo na zakupy właśnie w naszym sklepie to informujemy, że w razie gdyby części zamienne nie pasowały do Państwa sprzętu mogą je Państwo do nas zwrócić w przeciągu 14 dni. W takim przypadku nasi konsultanci postarają się dobrać odpowiednie elementy lub też zwrócimy Państwu pieniądze za części zamienne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak i zachęcamy do zakupów. Gwarantujemy Państwu pozytywny przebieg wszystkich transakcji jak i pełną satysfakcję z dokonanych przez Państwa zakupów.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej