Części zamienne do banerCategory

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do banerCategory2

Filtry do okapów

Wybierz producenta z listy
Filtry do okapów

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju okapy jak i części agd, części zamienne jak i filtr węglowy do okapów. Każdy użytkownik okapu powinien zdawać sobie sprawę z tego, że bez względu na to, jakiej firmy używa okap – czy są to okapy Amica czy też inne to w każdym trzeba systematycznie wymieniać filtry. Jest to bardzo ważne chociażby z tego względu, że osadza się na nich duża ilość tłuszczu, który może wywołać ogień w kuchni.

Filtry do okapu oraz filtr węglowy Amica w bardzo szybki sposób znajdą Państwo w ofercie zamieszczonej na naszej stronie sklepu internetowego. W razie kłopotu z odpowiednim wyborem prosimy o kontakt. Jednak wcześniej prosimy przygotować dane zamieszczone na tabliczce informacyjnej Państwa sprzętu, aby przyśpieszyć dobór odpowiedniego filtru do Państwa sprzętu. Oczywiście poradzimy sobie z wyborem bez tych danych jednak potrwa to chwilę dłużej.

Wszelkiego rodzaju pytania prosimy kierować na podany adres mailowy jak i telefonicznie – odpowiadamy na wszystkie zadawane nam pytania w jak najkrótszym czasie.

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]


Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.