Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Elementy obudowy (osłony) lodówek Amica

Elementy obudowy (osłony)  lodówek Amica

Jeśli lubisz swoją starą, dobrą lodówkę i nie chcesz wymieniać jej na nowszy model, jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że kilka elementów wymaga odświeżenia, dobrze trafiłeś. Nasz sklep internetowy specjalizuje się w sprzedaży elementów obudowy lodówek Amica, takich jak: nóżki, listwy, klamry, maskownice, panele, pokrętła i wiele innych.

Elementy obudowy lodówek Amica – właściwości:

  • są bezproblemowe w zlokalizowaniu w naszym sklepie,
  • pozwalają na szybkie odnowienie starej lodówki,
  • wykazują dużą trwałość,
  • stanowią istotny element wyposażenia kuchni,
  • są barierą osłaniającą wnętrze chłodziarki od jej otoczenia,
  • usprawniają codzienne korzystanie z lodówki.

Elementy obudowy lodówek Amica – krótka charakterystyka:

Wszystko z czasem się zużywa – elementy obudowy lodówek Amica także. Listwy z biegiem lat ulegają żółknięciu lub wyłamaniu, pokrętła pękają, a osłona kanału powietrza ulega zabrudzeniu trudnemu do usunięcia. Dlatego też warto raz na jakiś czas wymienić uszkodzony element, by móc przez kolejne sezony cieszyć się ze sprawnego sprzętu. Nie bez znaczenia jest także jego estetyka – we współcześnie urządzonych kuchniach liczy się każdy szczegół. Lodówka, zwłaszcza ta niezabudowana, powinna więc świecić przykładem i prezentować się nienagannie. Z tego też powodu, gdy dojdzie do widocznych uszkodzeń elementów obudowy lodówki Amica, warto wymienić je na nowe. Nawet drobna zmiana, na przykład pokrętła czy maskownicy, może skutecznie odmienić walory wizualne sprzętu codziennego użytku.

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym czesciagd.pl?

Nie musisz się nigdzie ruszać, aby szybko nabyć części zamienne, w tym elementy obudowy lodówki Amica, które z czasem uległy uszkodzeniu na skutek normalnej eksploatacji. Na próżno jest szukać poszczególnych elementów sprzętu AGD w sieciowych marketach. Zakupy przez Internet z pewnością są lepszym rozwiązaniem. Każdorazowe tłumaczenie sprzedawcy w sklepie stacjonarnym, jakiej konkretnie części i do jakiego modelu lodówki potrzebujesz mija się z celem. Przy aktualnej polityce sprzedażowej i znikaniu punktów serwisowania urządzeń gospodarstwa domowego jest to nieowocne. Większość osiedlowych sklepów i tak nie posiada tychże zamienników. Dlatego też bardziej trafionym pomysłem będzie zapoznanie się z asortymentem dostępnym na stronie czesciagd.pl, którego główną osią działalności jest zaopatrywanie użytkowników indywidualnych w elementy dodatkowe do lodówek, mikrofalówek, płyt grzewczych czy okapów.


Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]

Najczęstsza lokalizacja tabliczek znamionowych :

Pralki - z tyłu pralki poniżej blatu
Lodówki - w środku naklejka w komorze chłodziarki w okolicach pojemników na jarzyny
Kuchenki i piekarniki - z boku urządzenia, pod szufladą dolną lub z tyłu
Płyty do zabudowy - na spodzie sprzętu
Zmywarki - na drzwiach
Okapy - w środku po wyjęciu filtrów

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej