Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Zawiasy drzwi lodówek Amica

Wybierz producenta z listy
Zawiasy drzwi lodówek Amica

Lodówka to centrum każdej kuchni. Otwierana i zamykana nawet kilkanaście razy dziennie, regularnie uzupełniana o nowe artykuły spożywcze i opróżniana z pyszności, może w końcu ulec awarii. Narażone są na nią w szczególności zawiasy drzwi. Jeśli do tego dojdzie, nic się nie martw! W sklepie czesciagd.pl znajdziesz akcesoria zamienne, które przywrócą pełną sprawność Twojemu kuchennemu sprzętowi.

Właściwości zapasowych zawiasów do drzwi lodówki Amica:

  • są łatwo dostępne i bezproblemowe w serwisowaniu,
  • umożliwiają sprawne otwieranie i zamykanie drzwi lodówki,
  • pomagają w zapewnieniu optymalnej temperatury wewnątrz urządzenia,
  • cechują się dużą trwałością i wytrzymałością,
  • ograniczają wydatki związane z koniecznością zakupu nowej lodówki,
  • pozwalają dłużej cieszyć się z posiadanego sprzętu.

Zawiasy drzwi lodówek Amica – charakterystyka

Zawias lodówki Amica stanowi element niezbędny do prawidłowego zamknięcia drzwi od lodówki, a co za tym idzie utrzymania w niej stałej, niskiej i pożądanej temperatury. Problem sprawnego funkcjonowania zawiasów prędzej czy później dotknie niemal każdej chłodziarko-zamrażarki. W końcu poszczególne elementy z czasem ulegają naturalnej eksploatacji. Dlatego też tak ważna jest możliwość ich szybkiego i bezproblemowego dokupienia, a następnie wymiany w konkretnym, posiadanym modelu lodówki.

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym czesciagd.pl?

Sklep internetowy czesciagd.pl powstał z myślą o możliwości łatwego znalezienia, dokupienia i wymiany uszkodzonych i wyeksploatowanych elementów, takich jak zawiasy, zaślepki zawiasów górnych, blokady zawiasów, haczyki drzwiczek do chłodziarko-zamrażarki, kosze dolne, ale także podzespoły do pralek, kuchenek mikrofalowych, okapów i innych sprzętów gospodarstwa domowego. Nie musisz wymieniać całego sprzętu i ponosić dużych nakładów, gdy któryś z elementów wyposażenia ulegnie pęknięciu, zużyciu materiałowemu czy uszkodzeniu wskutek intensywnego użytkowania. Wystarczy, że wejdziesz na stronę sklepu internetowego czesciagd.pl i znajdziesz odpowiednią część zamienną. Jeśli nie jesteś pewien, czy dany element na pewno będzie pasować do Twojego modelu lodówki, pralki czy okapu, nasi konsultanci są do Twojej pełnej dyspozycji. Możesz skorzystać z telefonicznej lub e-mailowej formy kontaktu. Zaglądając do naszego sklepu, masz zagwarantowaną stałą dostępność produktów w doskonałej cenie.

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej