Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Kondensatory lodówek Amica

Wybierz producenta z listy
Kondensatory lodówek Amica

Kondensatory to ważne podzespoły lodówek, w dużej mierze odpowiadające za odpowiednie działanie tego typu sprzętu. Komponenty te służą do podtrzymania i regulowania pracy sprężarki. Znajdują się w tylnej, dolnej części lodówki. Kondensator jest elementem, który w przypadku awarii możesz wymienić, unikając konieczności zakupu nowego urządzenia. Zachęcamy do postawy zero waste, pomagającej chronić zasoby naszej planety. W ofercie czesciAGD.pl znajdziesz dobrej jakości kondensatory lodówek Amica oraz wiele innych podzespołów, dzięki którym przywrócisz urządzeniu pełną funkcjonalność. Dostarczamy wyłącznie sprawdzone komponenty znanych i cenionych producentów.

Najważniejsze cechy kondensatorów do lodówek Amica

  • sprawdzona jakość i niezawodne działanie,
  • szeroki wybór kondensatorów do wielu popularnych modeli lodówek,
  • atrakcyjne, bardzo konkurencyjne ceny,
  • łatwa wymiana podzespołu.

Co warto wiedzieć o kondensatorach lodówek?

Kondensatory przechowują ładunek elektryczny, który w razie potrzeby służy do uruchamiania sprężarki lodówki. Gdy temperatura wewnątrz lodówki wzrośnie powyżej określonej wartości, kondensator rozpoczyna pracę. Jeśli komponent ten nie działa prawidłowo, sprawia, że urządzenie przestaje chłodzić lub może włączać i wyłączać sprężarkę częściej niż zwykle. Kondensatory lodówek Amica występują w różnych formach, np. prostokątnej lub cylindrycznej. Zwykle mają przymocowane co najmniej dwa metalowe druty przewodzące.

Jeśli masz podejrzenia, że Twój kondensator w lodówce Amica uległ uszkodzeniu, możesz sprawdzić jego sprawność omomierzem analogowym. Gdy jego wskaźnik nieznacznie się poruszy, a następnie wróci do pozycji wyjściowej, kondensator prawdopodobnie działa prawidłowo. Inny odczyt może oznaczać, że komponent ten jest zepsuty. Uważaj jednak, by nie przekroczyć napięcia pracy kondensatora – testowanie jego sprawności najlepiej powierzyć specjaliście.

Dlaczego zakupy w sklepie czesciAGD.pl to dobry wybór?

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko kondensatory lodówek Amica, pasujące do wielu modeli urządzeń tego popularnego producenta, ale także szeroki wybór innych komponentów. Dostępne są m.in. elementy mocujące kondensatory, które będą bardzo przydatne podczas wymiany tego elementu na nowy. W asortymencie sklepu znajdziesz również sprawdzone kompresory. Jeśli masz wątpliwości czy np. dany kondensator rozruchowy będzie pasować do posiadanego przez Ciebie urządzenia, sprawdź dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej i porównaj je z informacjami, które znajdują się w opisie naszego produktu. Możesz także skontaktować się z konsultantem sklepu czesciAGD.pl, uzyskując profesjonalną pomoc.

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej