Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Kompresory do lodówki Amica

Wybierz producenta z listy
Kompresor (1014143)
Kompresor (1017649)
Kompresor (1018422)
Kompresory do lodówki Amica

Kompresor lodówki to jeden z najważniejszych elementów tego urządzenia. Jego zadaniem jest sprężanie i kontrolowanie przepływu czynnika chłodniczego. Wiemy, jak dużym problemem jest awaria tego komponentu. Dlatego oferujemy szeroki wybór kompresorów do lodówek Amica o różnych zakresach pracy, konstrukcji i zastosowaniach, pasujących do wielu popularnych modeli urządzeń cenionego producenta. W naszej ofercie znajdują się zarówno małe kompresory do kompaktowych modeli, jak i duże komponenty, które z powodzeniem mogą być stosowane nawet w największych sprzętach AGD. Z łatwością dobierzesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania, dając drugie życie posiadanej przez Ciebie lodówce.

Podstawowe cechy oferowanych kompresorów do lodówek Amica

  • jeden z najważniejszych elementów w każdej lodówce,
  • - wydajne, niezawodne działanie,
  • - szeroki wybór podzespołów w atrakcyjnych cenach,
  • - łatwe dopasowanie do wielu popularnych modeli lodówek,
  • - bezproblemowy montaż.

Co warto wiedzieć o kompresorach lodówek Amica?

Dostępne w sklepie czesciAGD.pl kompresory lodówek Amica pozwolą Ci zapomnieć o wszelkiego rodzaju zakłóceniach w pracy posiadanego urządzenia oraz problematycznych awariach. Wykonane są z dobrej jakości materiałów, odpornych na korozję, zmieniające się temperatury i inne, wymagające warunki użytkowania, co przekłada się na długą żywotność. Ich montaż nie jest skomplikowany – bez problemu dopasujesz zakupiony element do posiadanego sprzętu.

Kompresory są oferowane w szerokiej gamie rozmiarów i typów, więc łatwo znajdziesz komponent, który jest kompatybilny z określonym modelem lodówki. Wystarczy, że porównasz dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej (np. typ, kod i numer fabryczny) z tymi umieszczonymi w opisie wybranego produktu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości – zawsze możesz się z nami skontaktować. Doświadczeni specjaliści pomogą Ci w zakupie odpowiedniego produktu. Trzeba zauważyć, że wiele z oferowanych kompresorów pasuje do co najmniej kilku popularnych modeli lodówek Amica.

Dlaczego warto wymieniać kompresory lodówek Amica?

Dziś coraz częściej wyrzucamy zepsuty sprzęt, zamiast zająć się jego naprawą. Kupowanie nowego urządzenia AGD nie tylko wiąże się z koniecznością poniesienia wyższych kosztów, ale także negatywnie wpływa na środowisko. W wielu przypadkach lepszym rozwiązaniem jest próba usunięcia usterki lub wymiana zepsutego podzespołu. Zakup i montaż nowego kompresora będzie tańsze, niż kupno kolejnej lodówki, a przywróci sprzęt do pełnej sprawności.

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej