Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Silniki do odkurzaczy

Wybierz producenta z listy
Silniki do odkurzaczy

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo części zamienne do małego, jak i dużego sprzętu AGD. Oferujemy najwyższej jakości silniki do odkurzaczy, które skutecznie przedłużają długowieczność maszyny. Dysponujemy szerokim wyborem silników dostosowanych do różnych modeli i marek sprzętów gospodarstwa domowego. Oferujemy Państwu silniki jedno- lub dwu- turbinowe, a także silniki o różnej mocy od 1200 do 2200 W. Możecie Państwo wybierać spośród silników mniejszych i większych producentów części zamiennych.

W przypadku trudności z wyborem odpowiedniego silnika do odkurzacza, możecie Państwo skonsultować się z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. By odpowiednio dobrać części zamienne, potrzebne są podstawowe dane na temat posiadanego modelu odkurzacza, znajdziecie je Państwo w karcie gwarancyjnej urządzenia lub na tabliczce znamionowej. Oferujemy silniki do odkurzaczy dostosowane do wielu rodzajów i modeli poszczególnych urządzeń.

Informacje na temat dostępności poszczególnych części zamiennych możecie Państwo uzyskać telefonicznie lub pod adresem mejlowym naszego sklepu.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]


Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej