Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Blokady drzwi pralek Electrolux

Wybierz producenta z listy
Blokady drzwi pralek Electrolux

Blokada pralki Electrolux

 

Pralki Electrolux pojawiają się w wielu domach jako praktyczne i wygodne rozwiązanie AGD dla całej rodziny. Dla utrzymania optymalnego funkcjonowania urządzenia należy przestrzegać zasad zawartych w instrukcji obsługi, a także weryfikować działanie pralki. W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów i usterek, należy stosować wyłącznie najwyższej jakości oryginalne części lub klasowe zamienniki.

Szeroki wybór takich produktów, jak blokada pralki Electrolux, można znaleźć na naszej stronie internetowej w odpowiednich kategoriach.

 

Blokada drzwi pralki Electrolux - do czego służy?

 

Główną rolą, jaką mają spełniać blokady drzwi pralek jest zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem drzwi w trakcie prania. W niektórych modelach zostało to rozwiązane tak, że pralka nie otworzy się póki bęben nie znajdzie się w odpowiednim położeniu.

Coraz częściej w produktach Electrolux pojawia się inna bardzo przydatna funkcja, pozwalająca na blokadę rodzicielską, w którą wyposażone są różne produkty od tej marki. Jak uruchomić blokadę? Widocznym znakiem działania blokady jest symbol kłódki na wyświetlaczu. By zablokować lub odblokować drzwi, należy nacisnąć i przytrzymać symbol „Łatwe prasowanie” i poczekać aż na wyświetlaczu pojawi się lub zgaśnie symbol kłódki.

 

Blokada pralek Electrolux - oryginalne części i trwałe zamienniki

 

Uszkodzenie blokady drzwi pralki Electrolux może mieć podłoże mechaniczne lub elektryczne. W takiej sytuacji niekiedy niezbędna jest wymiana całego elementu odpowiadającego za zabezpieczenie drzwi.

Zawsze warto stawiać na produkty wysokiej jakości, najlepiej rozwiązania oryginalne lub części zastępcze, które rekomenduje sam producent. Wyróżniają się trwałością i jakością wykonania oraz pełną kompatybilnością, dzięki czemu urządzenie działa z maksymalną wydajnością.

 

Blokada drzwi pralki Electrolux i pralko-suszarki Electrolux - najwyższej jakości części w sklepie Części AGD

 

W naszej ofercie znajdują się części zastępcze i akcesoria do pralek firmy Electrolux, Zanussi, AEG. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny oraz ekspresowa dostawa. Na stronie można znaleźć rozmaite produkty, choćby blokady drzwi, bębny i inne elementy, podzielone na wygodne do przeglądania kategorie. Wszystkie produkty to części oryginalne lub pochodzące od sprawdzonych, renomowanych dostawców.

Przed zakupem warto dokładnie sprawdzić, czy dany element na pewno pasuje do konkretnego urządzenia. W razie wątpliwości zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów, którzy chętnie podadzą wskazówki i pomogą znaleźć to, czego szukasz. W wiadomości wystarczy podać numer sprzętu oraz pozostałe dane identyfikacyjne z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej (model, numer produkcyjny PNC, zaczynający się od cyfry 9).

Wiadomości prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej