Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Półki szklane

Wybierz producenta z listy
Półki szklane

Podczas mycia wnętrza lodówki nieodzowne jest wyjęcie szklanych półek, aby móc dokładnie je oczyścić i zdezynfekować. Wystarczy chwila nieuwagi, aby półka uległa pęknięciu. Ze względu na bezpieczeństwo domowników, ale również mocno osłabioną konstrukcję nie powinna być ona poddawana dalszemu użytkowaniu. Nadaje się tylko do utylizacji. W takich sytuacjach warto sięgnąć po nową półkę i utrzymać dotychczasowy komfort przechowywania artykułów spożywczych i potraw w lodówce.

Półki szklane Amica – najważniejsze właściwości:

  • bogaty wybór półek dopasowanych do konkretnych modeli lodówek marki Amica,
  • produkty o różnych wymiarach i zastosowaniu (półki szklane, druciane, na butelki),
  • łatwość znalezienia potrzebnej części.

Półki szklane Amica – dlaczego warto zdecydować się na ich zakup?

Pęknięcie, ukruszenie lub wygięcie się pod ciężarem przechowywanych w lodówce potraw (w tym ciężkich garnków czy patelni) to jedna z najczęstszych przyczyn problemów ze sprzętem. Choć półki szklane Amica nie mają wpływu na samą pracę urządzenia, mają duże znaczenie dla komfortu umieszczania i wyjmowania produktów czy dań. Bez odpowiedniej ich liczby efektywne przechowywanie nie jest możliwe. Każda półka ma swoje odrębne przeznaczenie. Producenci rekomendują nawet, które artykuły powinny znajdować się w danym miejscu. Dlatego też, jeśli na skutek upadku z wysokości czy innego uszkodzenia powstałego podczas mycia Twoja półka szklana, pokrywa pojemnika dolnego czy półka druciana na butelki uległa nieodwracalnemu uszkodzeniu, pora zakupić nową. Dzięki niej wykorzystasz maksymalnie dostępną przestrzeń wewnątrz chłodziarki.

Jakie korzyści płyną z robienia zakupów w sklepie czesciagd.pl?

Bogaty asortyment, duża dostępność części zamiennych sprzętu AGD renomowanych producentów takich jak: Amica, Bosch czy Siemens, ale także szybka dostawa – te wszystkie argumenty przemawiają na korzyść robienia zakupów w sklepie internetowym czesciagd.pl. Jeśli naprawę uszkodzonej półki szklanej, ramki czy uszczelni w chłodziarko-zamrażarce odkładasz na wieczne nigdy, pora wreszcie się tym zająć. Za sprawą sklepu online łatwo zidentyfikujesz potrzebną Ci część i kupisz ją z wygodną dostawą – prosto do Twojego domu. Nie musisz jeździć po mieście w poszukiwaniu akcesoriów do swojego sprzętu domowego. Podjęty wysiłek mógłby nie przynieść żadnych owoców. Wszystko kupisz w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu.

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej