Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Półki na drzwi lodówek Amica

Wybierz producenta z listy
Półki na drzwi lodówek Amica

Drzwi lodówki są eksploatowane nawet kilkanaście razy na dobę (jeśli nie kilkadziesiąt). Nic zatem dziwnego, że pewnego razu może dojść do uszkodzenia znajdujących się po wewnętrznej stronie półek. Są one wykonane z tworzywa sztucznego i z czasem ulegają naturalnemu zmęczeniu materiałowemu. Gdy na ściankach i na dnie balkoników pojawią się głębokie rysy, czas pomyśleć o wymianie ich na nowe.

Półki na drzwi lodówek marki Amica – najważniejsze właściwości:

  • zapewniają wygodne przechowywanie sosów, jajek, ketchupów, majonezu i innych dodatków do dań,
  • mają różne rozmiary – w zależności od konkretnego modelu lodówki marki Amica,
  • bezproblemowe w codziennej eksploatacji i montażu,
  • łatwe do utrzymania w czystości – można myć je pod bieżącą wodą,
  • bezproblemowe do dokupienia w razie pęknięcia.

Półki na drzwi lodówek Amica – dlaczego warto zdecydować się na ich zakup?

Lodówka służy zapewnieniu potrzeb żywieniowych całej rodziny. Jej drzwi stanowią przestrzeń, którą zdecydowanie warto wykorzystać. W sytuacji gdy dojdzie do uszkodzenia balkonika górnego, środkowego czy dolnego, należy pomyśleć o zakupie nowego. W ten sposób łatwiej o równomierne rozmieszczenie artykułów spożywczych i dodatków. Półki na drzwi lodówek Amica, w porównaniu do zakupu nowego sprzętu, nie stanowią dużego wydatku. Zapewniają natomiast komfort przechowywania i odpowiedniego dociążenia drzwi lodówki.

Jakie korzyści płyną z robienia zakupów w sklepie czesciagd.pl?

Sprzęty eksploatowane kilkanaście razy dziennie mogą w końcu ulec awarii. Na szczęście nie zawsze mamy do czynienia z poważnym problemem – czasem jest to wyłącznie kwestia drugorzędna. Trudno jednak mówić o komforcie korzystania z lodówki, gdy sporo półek na jej drzwiach jest połamanych i nie nadaje się do użytku. Właśnie z myślą o takich potrzebach zakupowych powstał sklep internetowy czesciagd.pl, który zapewnia łatwość odszukania i zamówienia odpowiedniego balkonika do swojej lodówki. Oprócz tego znajdziesz w nim również wiele innych komponentów, takich jak szklane półki i ramki do półek czy pojemniki na warzywa i na jajka, ale także części zamienne do okapów, kuchenek czy zmywarek. Zapomnij o żmudnych poszukiwaniach potrzebnych balkoników – kup je wygodnie przez Internet i odbierz od kuriera, który przywiezie je pod Twój dom. Zapewnij sobie wygodne i niczym nieograniczone przechowywanie artykułów spożywczych. Serdecznie zapraszamy do zakupów!


Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej