Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Uszczelki do lodówek Amica - drzwi

Wybierz producenta z listy
Uszczelki do lodówek Amica - drzwi

Każda uszczelka – prędzej czy później – ulegnie awarii. Gdy już dojdzie do takiej sytuacji, nie warto pozostawiać sprawy przypadkowi. W końcu zużyty i źle przylegający element niekorzystnie wpływają na szczelność drzwi, a tym samym na właściwości chłodzące sprzętu. Co zrobić, gdy uszczelka drzwi lodówki Amica zniszczy się? Na pewno warto nabyć nową! Właśnie po to powstał sklep internetowy czesciagd.pl.

Uszczelka drzwi lodówki Amica – właściwości:

  • pozwala utrzymywać odpowiednią temperaturę wewnątrz urządzenia,
  • zapewnia większą higieniczność wnętrza lodówki,
  • chroni artykuły spożywcze i dania przed wyższą temperaturą, a tym samym przed szybszym psuciem,
  • wytrzymuje bardzo wiele cykli otwarć i zamknięć,
  • jest łatwa do codziennego utrzymania w czystości,
  • jest wyjątkowo bezproblemowa w samodzielnej wymianie (także w domach bez „złotych rączek”),
  • jest niedroga,
  • jest łatwo dostępna.

Zapasowe uszczelki do drzwi lodówki Amica – jak je wymienić?

Pierwszym, o czym trzeba pamiętać, gdy zabierasz się do wymiany, jest to, że nowa uszczelka do drzwi lodówki Amica musi pasować do danego modelu urządzenia. Do wymiany uszczelki w drzwiach chłodziarko-zamrażarki przyda się ostry nożyk. W przypadku modelu sprzętu z uszczelką wtykaną należy ją odchylić i wyjąć. Nowy kawałek należy przyłożyć do szczeliny, zaznaczyć przy użyciu markera preferowaną długość, a następnie przy użyciu nożyka przyciąć do odpowiedniej długości. Następnie w dociętą uszczelkę należy wsunąć listwę i zamontować na drzwiach lodówki. Gotowe!

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym czesciagd.pl?

Polacy pokochali zakupy w sieci! Cenią je zwłaszcza za wygodę, pełną elastyczność czasu ich dokonywania, a także wyjątkowo szeroki wybór produktów i łatwość odnalezienia potrzebnych rzeczy. Nic więc dziwnego, że sklep internetowy czesciagd.pl z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem ze strony użytkowników. Mogą oni bez żadnych problemów i czasochłonnego oraz kłopotliwego jeżdżenia po mieście znaleźć potrzebną im część zamienną do zepsutego sprzętu gospodarstwa domowego – lodówki, pralki, okapu czy kuchenki mikrofalowej. W ten sposób oszczędzają cenny czas, a także przedłużają żywotność domowych urządzeń. Mogą też pochwalić się proekologiczną postawą i ograniczyć wyrzucanie dobrego jeszcze sprzętu. Fachowa obsługa pomoże Ci dobrać odpowiednie podzespoły i odświeżyć urządzenia domowego użytku.


Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej