Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do odkurzacza Syrius - seria 1600 Zelmer

Wybierz producenta z listy
Części zamienne do odkurzacza Syrius - seria 1600 Zelmer

Jednym ze starszych modeli odkurzaczy jest Zelmer seria 1600 c. Zdając sobie sprawę z tego, że wiele osób posiada właśnie tej serii sprzęt w domu oferujemy wszelkiego rodzaju części zamienne. Oferowane przez nas elementy wymienne są w 100% oryginalne dzięki czemu mają Państwo pewność, że po ich zamontowaniu Państwa sprzęt przejdzie tak zwaną drugą młodość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Zelmer Syrius.

Jeżeli podczas przeglądania części do Zelmer Syrius nie znajdą Państwo potrzebnego elementu prosimy o kontakt. Nasi konsultanci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy ze sprzętem AGD na pewno zaradzą takiej sytuacji.

Zachęcamy do współpracy również hurtownie jak i wszelkiego rodzaju warsztaty zajmujące się naprawą sprzętów. Przy zakupach ilości hurtowych udzielamy upustów, a przy dłuższej współpracy różnego rodzaju bonifikatów, które dają satysfakcję dla obu stron – zarówno dla nas jak i dla Państwa. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej