Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Wybierz producenta z listy
Uchwyty

Uchwyty lodówek Electrolux

 

Nowoczesne lodówki wyróżniają się nie tylko energooszczędnością i funkcjonalnością, ale też ciekawym designem, na który składa się szereg elementów. Jednym z nich są uchwyty, pozwalające łatwo otworzyć chłodziarkę, ale też wpływające na design całego produktu.

Szeroki wybór takich rozwiązań, między innymi rączki do lodówek Electrolux, można znaleźć w naszej ofercie na stronie Części AGD w odpowiednich kategoriach.

 

Rączka do lodówki Electrolux - oryginalne produkty i wysokiej jakości zamienniki

 

Uchwyt drzwi do lodówki Electrolux może przybierać rozmaite formy w zależności od wybranego modelu chłodziarki. Raczej nie bywa to klamka, a raczej szeroka rączka, pozwalająca szybko i łatwo otworzyć lodówkę, bez używania nadmiernej siły. Takie rozwiązanie świetnie wypełnia swoje przeznaczenie i zwiększa funkcjonalność sprzętu AGD.

Niekiedy pojawiają się problemy z uchwytem w ramach produktu, który może ulegać uszkodzeniu od intensywnego użytkowania lub na skutek uszkodzeń mechanicznych. Wówczas może się dojść do konieczności wymiany na nowy element. Najlepiej aby nowa rączka drzwi lodówki Electrolux była rozwiązaniem oryginalnym, dedykowanym do konkretnego modelu, które dostarcza producent. Inną opcją jest postawienie na wysokiej jakości zamienniki, w pełni dopasowane do urządzeń Electrolux. Dzięki temu zyskuje się kompatybilność części i urządzenia (odpowiedni rozstaw śrub), co przekłada się na prostszy montaż oraz większy komfort użytkowania. Oryginalne, solidne części wyróżniają się bowiem optymalną ergonomią i wzornictwem dopasowanym do konkretnej chłodziarki.

Nasza oferta zawiera szereg części, wśród których można znaleźć produkt oryginalny dla różnych modeli lodówek Electrolux oraz szereg zamienników (solidne uchwyty do drzwi do lodówki), wykonanych z trwałych materiałów.

 

Nowe i trwałe części zamienne w ramach oferty sklepu Części AGD - uchwyt do drzwi lodówki Electrolux

 

W naszym sklepie internetowym posiadamy niejeden uchwyt do lodówki marki Electrolux, Zanussi, AEG, w tym zarówno oryginały, jak i renomowane części zastępcze od sprawdzonych wytwórców, w pełni kompatybilne z produktami wymienionych firm.

Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty na uchwyty do drzwi do lodówki Electrolux. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości oraz znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

Przy pisaniu wiadomości odnośnie konkretnych części prosimy o podanie precyzyjnych danych z tabliczki znamionowej odnośnie, co pozwoli zidentyfikować konkretny model sprzętu oraz przyspieszyć dopasowanie elementów.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej