Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Włącznik do odkurzacza Electrolux

Wybierz producenta z listy

Wyłączniki i moduły odkurzacza Electrolux

Wyobraź sobie sytuację, że zabierasz się za gruntowne porządki przed wizytą gości. Klikasz włącznik odkurzacza Electrolux i... Nic się nie dzieje. Naciskasz znowu i dalej cisza. Odkurzacz nie rusza albo wyłącza się tuż po starcie, a Tobie zostaje co najwyżej użycie miotły. Zapewne takie sprzątanie bez odpowiedniego sprzętu zabierze Ci dużo czasu i nerwów. Dlaczego jednak odkurzacz odmówił posłuszeństwa? Przyczyną takiego stanu może być uszkodzony moduł lub wyłącznik odkurzacza. Brzmi groźnie? Na szczęście taka usterka może być z powodzeniem naprawiona przy użyciu naszych części zamiennych. Zapraszamy więc na zakupy! Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i serwisów, które pragną zaopatrzyć się w odpowiednie elementy do naprawy.

Kup nowy moduł odkurzacza Electrolux

Twój odkurzacz Electrolux przestał działać, jak powinien? Podejrzewasz, że sprawcą tego jest uszkodzony moduł odkurzacza albo wyłącznik? W takim razie masz dwie opcje. Albo wymienisz cały sprzęt, albo tylko wadliwy element. Nietrudno się domyślić, że to pierwsze wyjście jest bardziej kosztowne i mało ekologiczne. Więc zdecydowanie doradzamy to drugie rozwiązanie. Zwłaszcza że w naszym sklepie do dyspozycji masz świetne moduły elektroniczne i wyłączniki do odkurzaczy Electrolux. Zaopatrz się w moduły sterujące, płytki elektroniki, włączniki sieciowe czy wyłączniki Z 3115 albo Z 5560. Wszystko to dostaniesz właśnie u nas! Ale za nim ruszysz na zakupy, to mała podpowiedź. Najłatwiej będzie Ci dobrać odpowiednią część po danych swojego odkurzacza. Kiedy już to sprawdzisz, będzie Ci dużo prościej!

Nie zawyżamy sztucznie cen!

Co nasuwa się na myśl, kiedy jakiś sprzęt małego lub dużego AGD ulega uszkodzeniu? Pewnie wtedy w głowie mamy pytanie, ile nas wyniesie pozbycie się takiej usterki? Jak się okazuje, wcale nie tak dużo! A to dlatego, że w naszym sklepie internetowym nabędziesz podzespoły w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki temu naprawa nie wyniesie krocia, a Twój budżet aż tak nie ucierpi. Ale być może martwi Cię inna rzecz. Że naprawa wcale nie będzie efektywna i bardzo szybko usterka powróci. Spokojnie! Na to też mamy radę. Dzięki temu, że oferujemy trwałe i solidne części zamienne, masz pewność, że to najlepszy wybór, gdy tylko pojawi się usterka sprzętu AGD. Chcesz więc kupić niezawodne elementy w przystępnej cenie? Wyjście jest jedno — nasz sklep internetowy!

Klient jest dla nas najważniejszy

Znasz powiedzenie, klient nasz Pan? W naszej hurtowni podchodzimy do tego motta bardzo poważnie. Dlatego staramy się sprostać wszystkim wymaganiom naszych odbiorców. W tym celu nieustannie poszerzamy nasz asortyment o wysokojakościowe i przystępne cenowo produkty różnych marek. Grupujemy je także w odpowiednie sekcje, by z łatwością, szybko i intuicyjnie można było dokonywać zakupów. Ale, co najważniejsze, dbamy o obsługę klienta. Nasz doświadczony zespół profesjonalistów tylko czeka, by służyć pomocą. Z chęcią doradzimy i znajdziemy rozwiązanie na wszelkie kłopoty. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej