Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Zwijacze kabli do odkurzaczy Electrolux

Wybierz producenta z listy

Zwijacz kabla odkurzacza Electrolux

Zwijaczy do kabla chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Dbają one, aby niesforny kabel był odpowiednio schowany i nie plątał się. Wystarczy jeden przycisk, a zwijacz wykonuje swoją robotę. No właśnie, a co, jeśli ten element postanowi odmówić współpracy? Trzeba przyznać, że nie jest to może usterka, która całkowicie paraliżuje działanie odkurzacza. Jednak część ta jest niezwykle przydatna i ułatwia nam życie oraz przechowywanie sprzętu. Aby więc wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, i dla zwijaczy kabla odkurzaczy firmy Electrolux stworzyliśmy odpowiednią sekcję. Dzięki temu bardzo szybko zapomnisz o problematycznej usterce. Przekonaj się sam!

Zainwestuj w nowy zwijacz do odkurzacza Electrolux

Chyba większość się zgodzi, że uszkodzony zwijacz kabla do odkurzacza nie wydaje się kłopotem wymagającym wymiany całego urządzenia. Takie rozwiązanie nie należałoby przecież do najtańszych i najbardziej przyjaznych środowisku. Zwłaszcza gdy nie mamy nic do zarzucenia innym podzespołom. Ale szkoda by było męczyć się bez zwijacza, skoro jest to element bardzo użyteczny. Na szczęście jest rozwiązanie, które powinno zadowolić wszystkich użytkowników odkurzaczy Electrolux. Ta sekcja pełna jest przeróżnych kompletnych zwijaczy z kablem zasilającym i wtyczką, które świetnie nadadzą się do wymiany. Chociaż jest tego całkiem sporo, to dzięki karcie gwarancyjnej lub tabliczce znamionowej bez trudu dopasujesz idealną część.

Masz ochotę na niską cenę?

Kto z nas nie lubi kupować produktów w okazyjnych cenach? Chcemy przecież zaoszczędzić i nie przepłacać. Na szczęście u nas nie musisz czekać na promocje, bo wszystkie podzespoły i tak są w bardzo atrakcyjnych cenach. Współpraca z wieloletnimi dostawcami pomaga nam w proponowaniu naszym klientom przystępnych ofert. Ale wiemy, że niska cena to nie wszystko. Bo czym byłaby ona bez wysokiej jakości części? Te dwa czynniki powinny zawsze iść ze sobą w parze. My o tym wiemy, dlatego oferujemy żywotne i bezawaryjne podzespoły, których zakup nie obciąży domowego budżetu! Nie musisz nam wierzyć na słowo. Sprawdź sam!

Wybierz świat niezawodnych części!

Jeśli znalazłeś się w tym miejscu, to zapewne napotkałeś na jakiś problem z urządzeniem AGD. Pozwól, że przekonamy Cię, że lepiej trafić nie mogłeś. Bo oprócz świetnych części zamiennych w niskich cenach przykładamy wagę do szerokiego wyboru. Żaden sprzęt nie pozostanie bez opieki! Jeśli więc szukasz na przykład uszczelek albo elektroniki odkurzaczy Electrolux, to mamy dobrą wiadomość. Znajdziesz to w naszym asortymencie! Tak samo, jak niezawodne węże ssące, kółka czy ssawki i termiki. Nie można także zapomnieć o silnikach albo włącznikach. Do wyboru do koloru! Różne marki, różne sprzęty i różne usterki — to dla nas żaden problem!

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej