Części zamienne do banerCategory

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do banerCategory2

Worki do karchera

Przykro nam ale nic nie znaleźliśmy

Oto możliwe przyczyny braku żądanych wyników:
  • nie ma takie części w naszej bazie danych,
  • jest jakaś literówka w wyszukiwanej frazie: "",
  • fraza jest za krótka (musi mieć min. 3 znaki),
  • a może zawiera zbyt dużo słów ? skróć je i uprość.
  • możesz też sprawdzić jeszcze raz w wyszukiwarce poniżej

Możesz też skorzystać z zawansowanej wyszukiwarki poniżej. WPISZ CZEGO SZUKASZ

Jeśli wszystkie metody zawiodły, napisz do nas lub zadzwoń. POMOŻEMY!

Worki do karchera

Worki do Karchera

 

Odkurzacze Karcher wymagają zastosowania odpowiednich worków, dopasowanych do konkretnego modelu oraz indywidualnych preferencji. Występują one bowiem w kilku wariantach oraz wykonuje się je z rozmaitych materiałów.

Wybór takich produktów, sprawdzających się zarówno w przypadku modeli domowych i przemysłowych, można znaleźć choćby na naszej stronie internetowej.

 

Worki do odkurzacza Karcher - jak wybrać najlepsze do domu lub biura?

 

Worki do odkurzaczy to przestrzeń, w której gromadzą się pokłady kurzu i inne zabrudzenia, zbierane podczas odkurzania podłóg, dywanów, mebli bądź innych powierzchni.

Czym się kierować podczas dobierania produktów tego typu? Najlepiej stawiać na oryginalne części zamienne dla marki Karcher. Dzięki temu zyskuje się rozwiązania najwyższej jakości, kompatybilne z konkretnymi modelami odkurzaczy tej firmy.

Takie worki dodatkowo odznaczają się optymalną wytrzymałością - nie rozrywają się, nie rozciągają, zatrzymując większość kurzu, który nie trafia do wnętrza odkurzacza. Takie produkty powinny być też jak najbardziej odporne na wilgoć, by nie nasiąkały wodą, co mogłoby wpływać na rozwój groźnych dla zdrowia mikroorganizmów, ale też mogłoby trwale uszkodzić urządzenie.

 

Jak dopasować worek do Karchera - Karcher MV3 worki

 

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości worki do odkurzaczy Karcher. Oryginalne produkty występują w różnych wariantach:

  • worki papierowe,
  • worki flizelinowe (worki syntetyczne),
  • worki wielokrotnego użytku.

Pierwsze z wymienionych są wyprodukowane z dwuwarstwowego papieru o konkretnej klasie pyłowej (im wyższy model, tym wyższa klasa). Szczególnie wysokie parametry mają worki do odkurzacza przemysłowego Karcher MV3.

Jednorazowe worki do Karchera flizelinowe (do serii VC i WD) są odporne na rozdarcia, a po zapełnieniu idealnie dopasowują się do kształtu komory. Pozwalają na wygodne zakładanie i zdejmowanie. Nie rozrywają się też po zamoczeniu.

Produkty wielokrotnego użytku obniżają koszty eksploatacji oraz zaliczają się do rozwiązań przyjaznych środowisku, ze względu na ograniczenie odpadów trafiających na wysypiska.

Jeśli zatem chce się wybrać wygodny worek, trzeba przede wszystkim sprawdzić model odkurzacza, by dobrać kompatybilny produkt. W następnej kolejności warto określić wymiary, a następnie dobrać wariant - papierowy, flizelinowy lub wielokrotnego użytku.

 

Worki do Karchera - wysokiej jakości części i akcesoria

 

Na stronie Części AGD posiadamy wysokiej jakości worki do odkurzaczy Karchera domowych i przemysłowych w dobrej cenie. Nasze produkty zapewniają komfort i wygodę podczas odkurzania, są proste w zakładaniu i zdejmowaniu, a także zapewniają higieniczną czystość.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty i wybrania odpowiedniego rozwiązania, które pomoże jeszcze skuteczniej zadbać o porządek w domowych lub biurowych wnętrzach.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.