Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Wybierz producenta z listy
Sondy

Sondy bojlera Ariston

Jednym z kluczowych produktów, które składają się na podgrzewacz wody Ariston jest sonda elektroniczna. Ma ona bardzo ważne zadanie, a mianowicie odczytywanie temperatury. Łatwo więc zauważyć, że korzystanie z bojlera bez możliwości mierzenia temperatury byłoby znacznie utrudnione. Bo jak mamy wyregulować odpowiednio ciepło wody do kąpieli albo do mycia naczyń? Byłoby to skomplikowane, prawda? Co więc zrobić, jeśli podejrzewamy, że nasza sonda elektroniczna bojlera Ariston przestała funkcjonować tak, jak powinna? Właściwie już zrobiłeś pierwszy krok, czyli wpadłeś do nas! W tym dziale znajdziesz sondy odpowiednie do różnych modeli podgrzewaczy wody. Sprawdź dane swojego sprzętu i dopasuj idealną część zamienną do swojego sprzętu!

Wymień zepsutą sondę bojlera Ariston

Wiele mówi się o ekologii oraz ekonomii samodzielnych napraw. Nie jest to powiedzenie nad wyraz. Gdy zepsuje się jakiś podzespół urządzenia AGD, warto zdecydować się na wymianę części, a nie całego sprzętu. Środowisko oraz Twój domowy budżet będą Ci za to wdzięczne! Czy właśnie więc stoisz przed wyborem: całkowicie nowy bojler czy wystarczy tylko nowy czujnik temperatury? Jeśli tak, to podpowiadamy, że zdecydowanie warto skłonić się w stronę drugiej opcji! W naszym sklepie znajdziesz sondę TI-TRONIC, ale także sondy VELIS do lewego i prawego zbiornika. Właściciele modelu VELIS EVO także będą zadowoleni z możliwości wyboru sondy lewej i prawej. Nie czekaj! Im szybciej wymienisz uszkodzony podzespół, tym szybciej będziesz się cieszył sprawnym sprzętem!

Nie martw się o cenę i jakość! Robimy to za Ciebie!

Czy wybór odpowiedniego produktu, który jest niezawodny, ale do tego przystępny cenowo, jest zawsze na Twojej głowie? Pozwól więc, że w sprawie części zamiennych do urządzeń AGD, zajmiemy się tym za Ciebie. Znamy się na tej branży, dlatego wiemy, co robić, żeby oferować tylko przystępne ceny. Zapewniamy, że atrakcyjna cena podzespołów to nasz znak rozpoznawczy! A wiesz, co jeszcze nas wyróżnia? Dbałość o wysoką jakość. Nie znajdziesz u nas słabych produktów, które nie wytrzymają nawet tygodnia. Przykładamy wagę do poszerzania asortymentu jedynie o bezawaryjne i żywotne elementy. Możesz nam więc zaufać! Przejrzyj nasz produkty i wybierz ten idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

Zakupy u nas to przyjemność!

Czy zakupy zamiennych części do sprzętów AGD zawsze kojarzą Ci się z czymś nieprzyjemnym? Trzeba przekopać się przez stos podzespołów, a i tak nie jesteśmy do końca pewni, czy wybieramy ten właściwy. Mamy na to rozwiązanie! U nas możesz czuć się swobodnie, żeby skontaktować się z naszymi specjalistami. Z radością pomożemy i uprzyjemnimy cały proces zakupowy. A osoby, które cenią sobie indywidualne szukanie produktów, z pewnością docenią możliwość używania wyszukiwarki u góry strony. Wpisz konkretne dane, a podzespół sam do Ciebie przyjdzie. Zawsze też jest możliwość, by przeszukiwać odpowiednio pogrupowane działy. Sposobów jest wiele, dlatego każdy będzie zadowolony!

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej