Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Pojemniki na jajka - Amica

Wybierz producenta z listy
Pojemniki na jajka - Amica

Wielu użytkowników nie docenia potencjału drobnych elementów wyposażenia lodówki, które zdecydowanie ułatwiają przechowywanie w niej produktów. Kwestia ta dotyczy między innymi elementów takich jak pojemniki na jajka. Amica, ale również inni producenci sprzętów dodają je do swoich lodówek. Mimo to często akcesoria te ulegają zagubieniu lub nawet trafiają do kosza. Po czasie okazuje się jednak, że mogłyby być bardzo przydatne.

Pojemniki na jajka Amica – najważniejsze właściwości:

  • ułatwiają przechowywanie na drzwiach lodówki łatwych do zbicia jaj,
  • są wyjątkowo trwałe,
  • porządkują produkty w stabilnym, określonym położeniu,
  • są lekkie i łatwe do utrzymania w czystości,
  • są elementem łatwo wyjmowanym,
  • w razie zagubienia można je dokupić oddzielnie.

Pojemniki na Amica – dlaczego warto zdecydować się na ich zakup?

Wykonane z tworzywa sztucznego pojemniki na jajka – Amica są wyjątkowo trwałe i przydatne. Za ich sprawą łatwo uporządkować produkty takie jak jaja, które z uwagi na swój niestandardowy kształt przemieszczają się w sposób niekontrolowany na półce. Dzięki ogranicznikom w postaci pojemników jaja są mniej narażone na zbicie. Dają też poczucie większej higieny przechowywania, co w przypadku produktów odzwierzęcych ma niebagatelne znaczenie. Pojemnik na jajka do lodówki Amica można w razie potrzeby łatwo dokupić. Kolejną jego zaletą jest łatwość utrzymania go w czystości – aby go odświeżyć, wystarczy umyć go detergentem do naczyń i wypłukać pod bieżącą wodą.

Jakie korzyści płyną z robienia zakupów w sklepie czesciagd.pl?

Sklep internetowy czesciagd.pl został stworzony w celu zapewnienia łatwego dostępu do części zamiennych sprzętu gospodarstwa domowego. W jednym miejscu możesz łatwo odnaleźć potrzebny Ci zamiennik podzespołu, który uległ uszkodzeniu. W ten sposób utrzymasz sprawność urządzenia i przedłużysz jego żywotność. Sprawdź asortyment dostępny w sklepie online czesciagd.pl i zobacz, jak prosto możesz dokonywać tu zakupów. Nie musisz przemierzać mnóstwa sklepów stacjonarnych i wypytywać obsługi o dostępność danego komponentu. W sklepie zamówisz akcesoria do lodówek, części zamienne do pralek, podzespoły do kuchenek i okapów. Fachowa obsługa jest zawsze do Twojej dyspozycji i pomoże Ci w namierzeniu odpowiedniej części zamiennej. Możliwość dokonania przedpłaty, ale też zapłaty u kuriera sprawia, że zakupy są wygodne i dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź już teraz!


Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej