Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Filtry molekularne lodówek Amica

Wybierz producenta z listy
Filtry molekularne lodówek Amica

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że w lodówkach znajduje się taki element jak filtr molekularny. Choć nie jest to duża część, ma ona spore znaczenie dla funkcjonowania całego urządzenia – może wpływać na wydajność i trwałość innych komponentów. Gdy taki filtr się zepsuje, warto go jak najszybciej wymienić. Odpowiada on przede wszystkim za ochronę układu chłodniczego w lodówce, zamrażarce, a także chłodziarko-zamrażarce przed różnymi zanieczyszczeniami oraz zbędną wilgocią. To element rurociągu cieczowego układu chłodniczego – często filtry stosuje się również w urządzeniach klimatyzujących. W naszym sklepie znajdziesz filtry molekularne lodówek Amica. Dostępne są sprawdzone części zamienne do wielu najpopularniejszych modeli AGD tego cenionego producenta.

Najważniejsze właściwości filtrów molekularnych do lodówek Amica

  • efektywna ochrona układu przed zanieczyszczeniami,
  • skuteczne usuwanie wilgoci,
  • trwała konstrukcja,
  • szeroki wybór komponentów do wielu modeli lodówek
  • - atrakcyjne, konkurencyjne ceny.

Filtry molekularne lodówek Amica – dlaczego warto wymieniać?

Dla niektórych wymiana filtra molekularnego w lodówce może wydawać się dość trudnym i niekoniecznie istotnym zadaniem. To błąd. Sama wymiana nie jest zbyt skomplikowana, choć warto w tym przypadku skorzystać z pomocy fachowca. Jednak na pewno nie należy z nią zwlekać. O zepsutym filtrze molekularnym w lodówce Amica możesz pomyśleć jak o filtrze powietrza w Twoim samochodzie. Zastanów się, jak stary, zużyty lub zepsuty komponent wpłynie na użytkowanie pojazdu. Podobnie jest z filtrami do lodówek. Zepsute podzespoły mogą prowadzić do poważnej awarii urządzenia.

Dlaczego warto kupić filtry molekularne do lodówki w sklepie czesciAGD.pl?

Dzięki naszej ofercie na pewno znajdziesz filtr molekularny, który pasuje do Twojej lodówki Amica. Wystarczy, że sprawdzisz dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej i porównasz je z informacjami umieszczonymi przy każdym produkcie. Możesz także skontaktować się z naszą infolinią i poprosić konsultanta o pomoc w wyborze. Dostępne są filtry do wielu popularnych modeli lodówek o różnej masie wypełnienia oraz z różnych materiałów, w tym np. miedzi. Dostarczamy również tego typu podzespoły do zamrażarek i chłodziarko-zamrażarek. Oprócz filtrów, znajdziesz u nas dozowniki oraz filtry samej wody. Jeśli musisz wymienić w swoim sprzęcie AGD także inne elementy – sprawdź pozostałe kategorie produktów. Mamy wszystko, czego potrzeba, by przeprowadzić kompleksowy serwis urządzenia AGD, naprawić drobne usterki lub odświeżyć estetykę.

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej