Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Szyby zewnętrzne do piekarników Amica

Wybierz producenta z listy
Szyby zewnętrzne do piekarników Amica

Szyby zewnętrzne inaczej zwane przednimi, to elementy naszych kuchenek i piekarników, które niestety najczęściej ulegają uszkodzeniu. Szkło hartowane z jakiego są produkowane rozbija się na tak zwany „drobny mak” i to stwierdzenie najczęściej słyszymy od naszych klientów. Wymiana szyby zewnętrznej piekarnika nie jest trudna i każdy powinien sobie z tym poradzić. Najważniejsze jest to aby dobrać odpowiednie szkło przednie. W tym celu należy sprawdzić dane swojego sprzętu i porównać z opisami szyb z naszego sklepu internetowego. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

 

PRZYDATNA INFORMACJA !

 

Drodzy Klienci!

 

Jeżeli zdecydowaliście się na samodzielną wymianę szyby zewnętrznej w swoim piekarniku może się zdarzyć, że zawiasy, które były zamontowane w piekarniku nie pasują do prowadnicy (ceownika) przyklejonego do nowej szyby. Problem ten dotyczy wielu szyb oferowanych przez firmę Amica. Związany jest ze zmianą konstrukcyjną – zastosowany został nowy ceownik. Do szyb starego typu stosowany był zawias produkowany przez firmę BIERRA i był on dłuższy od stosowanych obecnie zawiasów firmy ATASAN. Nowego typu zawiasy mają długość 17 cm. Przed złożeniem zamówienia można zapytać naszego konsultanta czy jest konieczność wymiany zawiasu lub sprawdzić to dokonując pomiaru. Zmiana ta między innymi nie dotyczy bardzo popularnych wypukłych szyb oznaczonym numerem katalogowym 9033349.

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej