Zaufaj nam. Mamy ponad 24 lata doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Grzałki do bojlerów

Wybierz producenta z listy
Grzałki do bojlerów

Atrakcyjność naszej oferty to dobra cena i wysoka jakość – także jeśli chodzi o akcesoria zamienne do sporego sprzętu domowego AGD, jakim jest bojler. Tylko u nas można znaleźć części do bojlera dowolnej marki, solidnie wykonane z najlepszych materiałów – dzięki czemu potrafią naprawdę skutecznie przedłużyć żywotność wszelkiego sprzętu tego typu – tanio, szybko, porządnie.

Bez względu na to czy potrzebna jest grzałka do bojlera z termostatem, czy też nieskomplikowana grzałka do bojlera prostego typu – na pewno można ją dostać w ramach naszej oferty. Chcemy także zapewnić, że jeśli pojawia się problem z doborem najbardziej odpowiedniego do danego modelu bojlera zamiennika – z największą przyjemnością podzielimy się swoją wiedzą na ten temat, udzielając fachowej porady. Części zamienne to najlepszy pomysł na przywrócenie uszkodzonego bądź zużytego sprzętu do pełnej użyteczności, ale wtedy i tylko wtedy gdy pochodzą ze sprawdzonego źródła. Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem – tym sprawdzonym źródłem, z którego oferty warto skorzystać.

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]


Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.