Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Koła pasowe pralek Polar

Wybierz producenta z listy
Koła pasowe pralek Polar

Szukając ratunku w przypadku awarii pralki, która jak wiadomo jest jednym z tych urządzeń gospodarstwa domowego, które właściwie nie mają prawa się zepsuć – ważne jest, by znaleźć odpowiednie części zamienne. Jeśli dotknięta uszkodzeniem została pralka Polar – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. To właśnie u nas można znaleźć fartuch do pralki oraz inne elementy zapasowe – zawsze oryginalne i w dobrej cenie.

Nasza propozycja to części zamienne do różnych modelek pralek tej marki. Posiadamy zamienniki przykładowo do urządzeń takich jak Polar pdt 812 czy też Polar lts 685. Zatem bez względu na to czy zepsuła się pralka Polar lts 685 czy inna tej marki – coś poradzimy. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują koła pasowe. Jest to spowodowane faktem, iż jak donoszą użytkownicy to właśnie koła pasowe do pralek najczęściej wymagają wymiany. Zatem, jeśli potrzebne jest koło pasowe pralki bądź inna markowa część na wymianę – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Przy zapytaniu o część prosimy podać dokładny model sprzętu i numer serwisowy zaczynający się na 85.. (znajduje się on na karcie gwarancyjnej lub tabliczce znamionowej)

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod numerami :

tel. (012) 2927501 fax. (012) 2927501 wew.12

 

 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej