Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Programatory pralek Polar

Wybierz producenta z listy
Programatory pralek Polar

Oferujemy Państwu najwyższej jakości częsci do pralek polar, które pomogą przedłużyć żywotność Państwa pralki. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziecie też Państwo programator do pralki polar. Wszystkie programatory, którymi dysponujemy zostały przez nas dokładnie opisane, w opisach znajdziecie Państwo modele pralek Poral, do których pasuje dany programator pralki polar.

W przypadku samodzielnego wyboru części zamiennych powinni się Państwo kierować danymi, które producent umieścił na tabliczce znamionowej produktu lub w karcie gwarancyjnej. Tabliczka znamionowa na pralce znajduje się zazwyczaj w widocznym i łatwo dostępnym miejscu. Należy jej szukać na wewnętrznej ramce od drzwiczek, klapce od filtra lub framudze drzwiczek.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w doborze odpowiedniego programatora, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod podanymi na naszej stronie numerami telefonów i na skrzynce pocztowej. Dbamy o kontakty z naszymi klientami i wysoką jakość naszych produktów, które oferujemy wyłącznie oryginalne w najlepszych na rynku cenach.

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod numerami :

tel. (012) 2927501 fax. (012) 2927501 wew.12
 
 
 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej