Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Drzwi do lodówek Amica

Wybierz producenta z listy
Drzwi do lodówek Amica

Drzwi do lodówki to najczęściej otwierany i zamykany ruchomy element w kuchni. O ile awaryjne w ich przypadku bywają zawiasy i uszczelki, o tyle same drzwi raczej są odporne na codzienne zdarzenia. Bywa jednak i tak, że uszkodzenie mechaniczne (na przykład wgniecenie powstałe w czasie remontu lub przeprowadzki) czy głębokie rysy spowodowane aktywnością ukochanego psa stanowią wystarczającą przesłankę do wymiany drzwi do lodówki Amica na nowe.

Drzwi do lodówki Amica – właściwości?

  • są łatwo dostępne,
  • umożliwiają odświeżenie wyglądu lodówki,
  • charakteryzują się dużą żywotnością,
  • stanowią ważny element designu kuchni,
  • odgradzają wnętrze lodówki od jej otoczenia,
  • są odpowiedzialne za utrzymanie optymalnej temperatury produktów przechowywanych w lodówce i zamrażarce.

Drzwi do lodówki Amica – charakterystyka

Drzwi do lodówki Amica z biegiem lat mogą ulec zniszczeniu. Małe dzieci, które uwielbiają rysować na płaskich powierzchniach w domu czym popadnie (i niekoniecznie są to miękkie kredki), jak też zwierzęta o ostrych pazurkach, skaczące na meble i chcące sięgnąć po smakołyk do lodówki, stanowią potencjalne zagrożenie dla estetyki tego ważnego kuchennego sprzętu. Dlatego też, gdy już dojdzie do poważnych zniszczeń, drzwi do lodówki po prostu warto wymienić na nowe. Jedna zmiana wpłynie znacząco na wygląd sprzętu, zdecydowanie go odświeżając.

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym czesciagd.pl?

Jeśli cenisz sobie zakupy internetowe, także tą wygodną drogą możesz kupować części zamienne do sprzętu gospodarstwa domowego. Mając na uwadze to, jak ciężko nabyć elementy zamienne w tradycyjnych, stacjonarnych punktach sprzedaży, zakup przez Internet wydaje się zdecydowanie rozsądną opcją. Nie musisz przez wiele godzin jeździć od punktu do punktu, każdorazowo wyjaśniać sprawy ze sprzedawcami, tłumaczyć, jakiej konkretnie części do jakiego modelu sprzętu potrzebujesz tylko po to, aby na samym końcu usłyszeć, że i tak jej nie ma na stanie. Zdecydowanie łatwiej jest szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu, zapoznać się z asortymentem sklepu internetowego czesciagd.pl, który specjalizuje się – jak sama nazwa wskazuje – w zaopatrywaniu klientów indywidualnych w podzespoły i elementy zamienne do lodówek, piekarników, kuchenek mikrofalowych czy okapów. Mając w ręku smartfon lub otwarty przed sobą laptop w kilka chwil sprawdzisz cenę i dostępność wybranych części, które uległy awarii i unieruchomiły potrzebny sprzęt gospodarstwa domowego.


Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]

Najczęstsza lokalizacja tabliczek znamionowych :

Pralki - z tyłu pralki poniżej blatu
Lodówki - w środku naklejka w komorze chłodziarki w okolicach pojemników na jarzyny
Kuchenki i piekarniki - z boku urządzenia, pod szufladą dolną lub z tyłu
Płyty do zabudowy - na spodzie sprzętu
Zmywarki - na drzwiach
Okapy - w środku po wyjęciu filtrów

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej