Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Uchwyty drzwi lodówek Amica

Wybierz producenta z listy
Uchwyt (1001352)
Uchwyt (1001353)
Uchwyt (1021997)
Uchwyt (1036425)
Uchwyty drzwi lodówek Amica

Nie ma dnia, żeby uchwyty drzwi lodówki nie były przyciągane lub pchane – w celu otwarcia czy zamknięcia urządzenia. Rytuał ten rozpoczyna się już od godzin porannych, a nierzadko kończy dopiero w godzinach nocnych – zwłaszcza w czasie letnich weekendów spędzanych w towarzystwie znajomych. Trzeba przy tym pamiętać, że przecież żaden element wykonany z tworzywa sztucznego nie jest wieczny. W miarę eksploatacji w sposób naturalny dochodzi do zmęczenia materiałowego, co ostatecznie prowadzi do pęknięcia lub odłamania się uchwytu. Tak oszpecona lodówka, nie dość, że prezentuje się mało atrakcyjnie, staje się przy okazji mało funkcjonalna. Trudno otworzyć drzwi, nie mając za co ich pociągnąć. Na szczęście i na to jest sposób.

Właściwości uchwytów lodówki Amica:

  • występują w różnych kolorach do wyboru,
  • można bez problemu dokupić je w sklepie internetowym,
  • są łatwe do samodzielnego zakupienia i wymiany,
  • przywracają funkcjonalność drzwi lodówki,
  • ułatwiają codzienne otwieranie i zamykanie drzwi lodówki,
  • charakteryzują się niezbyt wysokim kosztem zakupu.

Uchwyt drzwi lodówki Amica – krótka charakterystyka

Uchwyt lodówki Amica może występować w kolorze białym, inox lub złotym – w zależności od konkretnego modelu sprzętu. Chłodziarko-zamrażarka, aby móc z niej wygodnie korzystać na co dzień, musi mieć rączkę (zazwyczaj dwie oddzielne), która po pociągnięciu do siebie zapewni dostęp do pysznej zawartości.

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym czesciagd.pl?

Jeżeli masz problem ze sprzętem gospodarstwa domowego, gdyż z jakichś przyczyn zaczął odmawiać posłuszeństwa, koniecznie zainteresuj się możliwością nabycia części zamiennych do niego. W ten sposób, nie wydając zbyt wielu środków, będziesz mógł odświeżyć lodówkę, kuchenkę czy okap, tym samym przedłużając ich żywotność. W sklepie internetowym czesciagd.pl czeka na Ciebie szeroki wybór podzespołów. Wystarczy odszukać potrzebny element po jego numerach serwisowych i tabliczkach znamionowych, znajdujących się z tyłu urządzenia. Wygoda przeszukiwania asortymentu, jego bogaty wybór, a także możliwość komfortowego zamówienia bez wychodzenia z domu – to jedynie początek zalet, które wiążą się z zakupami w sklepie internetowym czesciagd.pl. Przesyłkę otrzymasz za pośrednictwem firmy kurierskiej lub odebrać w najbliższym Paczkomacie InPost – w zależności od tego, którą formę odbioru wolisz.


Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej