Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Grzałki lodówek Amica

Wybierz producenta z listy
Grzałka (1033971)
Skraplacz (1013827)
Grzałki lodówek Amica

Awaria lodówki i zamrażalnika to bardzo problematyczna sprawa – wszystkie mrożonki oraz wiele produktów spożywczych bez zachowania odpowiedniej temperatury po pewnym czasie może nadawać się do wyrzucenia. Bywa, że uszkodzenie jest poważne i jedyne, co można zrobić, to zakupić nową lodówkę. Jednak w wielu przypadkach awaria wynika z zepsucia jednego z niedrogich komponentów, który wystarczy wymienić. Często tego typu naprawę można wykonać we własnym zakresie, bez korzystania z pomocy fachowca. To proekologiczna postawa, pozwalająca również zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Jedna z awarii, w której konieczna jest jedynie wymiana komponentu na nowy, to zepsucie się grzałki lodówek Amica. W naszej ofercie znajdziesz grzałki, pasujące do wielu popularnych modeli sprzętu AGD tego renomowanego producenta.

Co wyróżnia naszą ofertę grzałek lodówek Amica?

  • szeroki wybór komponentów,
  • niezawodne i efektywne działanie,
  • łatwy montaż podzespołów,
  • materiały wysokiej jakości,
  • - atrakcyjne ceny.

Jakie funkcje pełnią grzałki lodówek Amica?

Chłodzenie i ogrzewanie – wiele osób zastanawia się jak mogą iść w parze? Wydaje się to sprzecznością, ale w rzeczywistości lodówki i zamrażarki zawierają systemy grzewcze, które spełniają różne funkcje. Mogą zapobiegać powstawaniu kondensacji, regulować poziom chłodzenia kabiny zamrażarki lub służyć odszranianiu czy usuwaniu lodu z parownika. Uszkodzona grzałka w najgorszym przypadku prowadzi do poważnej awarii całego urządzenia, ale nieprawidłowo działający komponent może także wpływać na większe zużycie energii elektrycznej. Dlatego nie warto zwlekać z wymianą tego elementu – sam proces wymontowania grzałki i zamontowania nowej nie jest skomplikowany czy czasochłonny. Komponenty te są również niedrogie, co jest bardzo istotne, jeśli alternatywą jest zakup nowej lodówki lub chłodziarko-zamrażarki.

Dlaczego warto kupić grzałki lodówek Amica w sklepie czesciAGD.pl?

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko sprawdzone grzałki do lodówek popularnych producentów, ale także skraplacze, grzejniki, włączniki grzałek i wiele innych komponentów. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu. Zadbamy również, aby zamówienie zostało błyskawicznie przygotowane do wysyłki. Jeśli potrzebna Ci grzałka do rozmrażania chłodziarko-zamrażarki, nie musisz szukać niezbędnego podzespołu w sklepach stacjonarnych. U nas znajdziesz potrzebny komponent bez wychodzenia z domu.

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej