Zaufaj nam. Mamy ponad 24 lata doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do zmywarek - różni producenci

Urządzenie, jakim jest zmywarka, to nie tylko doskonała pomoc w organizacji czasu pracy w domowej kuchni, ale też wiele ułatwień i oszczędność wody. Bywa jednak, że nasze urządzenie ulegnie awarii, a okres, w którym mogliśmy liczyć na serwis gwarancyjny, już dawno się skończył. Chcąc oszczędzić na naprawie, warto sięgnąć do źródła najlepszych, a przy tym niedrogich części zamiennych do zmywarek.
Firma Czesciagd.pl to sklep, w którym znajdziecie Państwo najpotrzebniejsze komponenty do zmywarek różnych producentów, w tym Whirlpool czy Electrolux. Oferujemy akcesoria, które są niezbędne do funkcjonowania tych urządzeń, jak i ułatwiające korzystanie z nich. Nasz sklep z częściami AGD działa też jako hurtownia, oferując atrakcyjne ceny za proponowane elementy. Świadczymy również profesjonalny serwis urządzeń AGD.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.