Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Zelmer

Szukacie Państwo wysokiej jakości akcesoriów do odkurzaczy? Jesteście w odpowiednim miejscu. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko to, co jest niezbędne do konserwacji jak i obsługi odkurzaczy. Posiadamy wszelkiego rodzaju części zamienne, między innymi worki Zelmer Syriusz 1600 czy też filtr do odkurzacza Zelmer. Jeżeli posiadają Państwo odkurzacz z serii Zelmer Solaris twix czy Zelmer Syriusz po dokładniejszym zapoznaniu się z naszą ofertą znajdą Państwo worki do odkurzaczy Zelmer jak i akcesoria do odkurzaczy Zelmer.

Każdą osobę, która posiada odkurzacze Zelmer zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań prosimy o kontakt. Szybko Państwo zauważą, że w naszej ofercie znajduje się również Zelmer elektroszczotka, Zelmer odyssey oraz Zelmer Syriusz. Jako firma wychodząca naprzeciw Państwa wymaganiom posiadamy również w sprzedaży wszelkiego rodzaju filtry do odkurzaczy w tym miedzy innymi filtr hepa.

Zachęcamy do kontaktu jak i do współpracy, która będzie satysfakcjonująca zarówno dla Państwa jak i dla nas. Przy dłuższej współpracy jak i przy większych zamówieniach nasze ceny podlegają negocjacji.

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :

[email protected]

oraz pod numerami telefonu:

12 292-75-01 ; 12 292-75-02 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej