Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Grzałki do pralek

Wybierz producenta z listy
Grzałki do pralek

Dbamy o zakupione sprzęty najlepiej jak potrafimy, niemniej jednak nawet podczas zwykłej domowej eksploatacji urządzeń gospodarstwa domowego prędzej czy później może pojawić się potrzeba wymiany zużytej bądź zniszczonej części. Jednym z najczęściej naprawianych sprzętów w domu jest pralka, a już na pewno jej część: grzałka przepływowa.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów poszukujących oryginalnych części do pralek zadbaliśmy także i o to, by w naszej sklepowej propozycji takiej grzałki do pralek nie zabrakło. Każda oferowana przez nas grzałka do pralki to specjalnie wyselekcjonowany, sprawdzony produkt – którego jakości po prostu ze spokojną głową można zaufać. W związku z tym, że grzałka w pralce to jeden z najszybciej ulegających zużyciu elementów – warto zapamiętać sobie, że posiadamy taki asortyment i w razie potrzeby skorzystać z tych solidnych propozycji w bardzo dobrych cenach, a w razie jakichkolwiek pytań czy też wątpliwości co do przedkładanej oferty – zapraszamy do kontaktu!

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]

oraz pod numerami telefonu :

 12 292-75-01 ; 12 292-75-02 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej