Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Electrolux

Obecnie w każdym domu, jako podstawowe wyposażenie można spotkać odkurzacz. Odkurzacze doskonale sprawdzają się w zapewnieniu odpowiedniej czystości w domu. Jednak, aby zapewnić odpowiednią pracę odkurzacza trzeba go odpowiednio konserwować jak i dbać. Doskonałym rozwiązaniem jest przy odkurzaczach firmy Electrolux typu między innymi Electrolux ultra silence zapewnienie odpowiednich filtrów jak i worków.

Worki do odkurzacza Electrolux dostępne w naszej ofercie różnią się przeznaczeniem jak i wielkością, dlatego przy wyborze powinni Państwo posiadać podstawowe informacje o swoim odkurzaczu. Worki do odkurzacza s bag są dość uniwersalne, jednak nie do wszystkich modeli pasują. Tak samo wygląda sprawa z filtrami jak na przykład filtr hepa Electrolux pasuje do większości modeli, jednak nie do wszystkich.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, w której znajdą Państwo filtry do odkurzaczy Electrolux, worki s bag jak i inne akcesoria do odkurzaczy Electrolux to prosimy o kontakt, a nasi przedstawiciele, których głównym zajęciem są Electrolux odkurzacze postarają się jak najlepiej Państwu doradzić w wyborze najlepszych części zamiennych do Państwa odkurzacza.

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :

[email protected]

oraz pod numerami telefonu:

12 292-75-01 ; 12 292-75-02 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej