Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Miksery, blendery, roboty kuchenne, maszynki

Miksery, blendery, roboty kuchenne, maszynki

Atrakcyjność oferty naszego sklepu to nie tylko solidne wykonanie i dobre ceny, ale również różnorodność asortymentu. Dla osób poszukujących części zamiennych do drobnego AGD, aby przywrócić w ekonomiczny sposób świetność wybranych produktów, które uległy zużyciu bądź awarii mamy części zamienne do robotów, blendera czy miksera.

Oferowane przez nas akcesoria do miksera i innych małych, kuchennych urządzeń to najlepszy sposób na to, by móc nadal z nich korzystać, a nie nadszarpnąć równocześnie domowego budżetu. Akcesoria do miksera, nożyki do blendera i wiele więcej – to wszystko czeka na naszych wymagających klientów w tej kategorii. Bez względu jednak na to czy szuka się części do miksera czy innego małego AGD z nami można mieć pewność 100% kompatybilności do wybranego sprzętu. Tym bardziej, że z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą tak aby każdy klient dostał dokładnie taki zamiennik, jakiego mu trzeba. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej propozycji – satysfakcja gwarantowana!

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej