Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Przełączniki i łączniki do kuchni

Wybierz producenta z listy
Przełączniki i łączniki do kuchni

Łączniki są swego rodzaju programatorem dla kuchni – piekarnika służą do wybiera odpowiednich funkcji grzania np. góra/dół, grill, termoobieg i ich kombinacji, dawkowniki energii są tym dla elementów grzejnych ceramicznych w płytach czym łączniki i termostaty dla piekarników – zajmują się wyborem grzałek i temperaturą grzania. Łączniki zazwyczaj są podzielone na 3 kategorie 1 obwodowy 2 obwodowy lub 3 obwodowy (wieloobwodowy) w zależności od ilości pól w polu (1,2,3 itp.) należy zwrócić uwagę na opis i dane danego łącznika ponieważ wygląd może być taki sam ale zastosowanie inne tak jest np. dla dawkowników energii 1 i 2 obwodowych różnią się jedynie wystającą osią przy pinach podłączeniowych (2 obwodowy ma bardziej wystającą oś) dla przykładu: dawkownik jednoobwodowy o nr kat. 8002327 i dwuobwodowy o nr kat. 8002321.

Łączniki krzywkowe mogą różnić się kombinacją styków przy danym obrocie mogą wyglądać złudnie tak samo a różnić się np. ilością funkcji, kolejnością funkcji mogą zawierać również termostat mogą być przełączniki elektroniczne lub być sprzężone z zegarem kuchni – przy wyborze koniecznie zdobądź dane z tabliczki znamionowej sprzętu, oraz jeżeli to możliwe oznaczenia danego łącznika – nasza rada nie demontuj łącznika przed zrobieniem dokładnych zdjęć i dokładnego opisu rozmieszczenia przewodów! Jest to bardzo ważne gdyż w przyszłości przy wymianie jest duża szansa na pomyłkę i uszkodzenie zarówno łącznika jak i grzałek czy nawet zegara kuchni.

W przypadku problemów z odnalezieniem prosimy o kontakt telefoniczny - nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.
Pytając o część proszę podać dane sprzętu znajdujące się na karcie gwarancyjnej lub tabliczce znamionowej.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod numerami :

tel. (012) 2927501 fax. (012) 2927501 w.12

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej