Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do bojlerów

Oto nasza oferta skierowana do osób posiadających bojler, który niestety uległ awarii bądź zużyciu i wymaga zamiennika w częściach, w celu przywrócenia jego pełnej funkcjonalności. Prezentujemy zatem elementy takie jak grzałka do bojlera oraz wiele innych akcesoriów dzięki której nie pojawi się konieczność drogiej inwestycji – jaką jest wymiana bojlera na nowszy model.

Czasem grzałki do bojlerów to wszystko, czego potrzeba aby znów móc się cieszyć użytkowaniem tego sprzętu na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajduje się także: anoda do bojlera, termostat do bojlera, tudzież inne części do bojlera. Jedno jest pewne – bez względu na to jakie części zamiennie do bojlerów są potrzebne – na pewno je mamy i to w atrakcyjnych cenach. Zatem bez względu na to czy uszkodzeniu uległ termometr do bojlera czy też inny element – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Potrzebna porada w wyborze najbardziej odpowiedniego zamiennika? Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy w doborze!

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej