Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Uszczelki piekarników

Wybierz producenta z listy
Uszczelki piekarników

Tutaj znajdują się uszczelki drzwi piekarników do większości znanych na polskim rynku producentów. Istnieje kilka generalnych typów uszczelek najprostszy jest podział ze względu na szerokość kuchenki – 50 cm lub 60 cm. Uszkodzona uszczelka powoduje wypływ gorącego powietrza na zewnątrz i może to powodować nierównomierne pieczenie, przypalanie się potraw z jednej lub kilku stron. Gorące powietrze wydobywające się z piekarnika może uszkodzić pokrętła a w najgorszym wypadku zawory. Zwróćmy więc uwagę na stan uszczelki czy nie jest oklapnięta czy nie jest za bardzo naciągnięta czy nie wisi. Uszczelkę można spokojnie we własnym zakresie wymienić służą do tego 4 haczyki (w uszczelce pełnej – cienka lub gruba w rogach) lub 6 w uszczelce półpełnej (rzadziej stosowanej zazwyczaj do kuchni 50 cm – w rogach i końcach uszczelki) należy tez zwrócić uwagę na ułożenie haczyków w różnych kuchniach były różne stosowane.

W razie kłopotów prosimy o kontakt i przygotowanie pełnych danych sprzętu nr seryjny, kod wyrobu czy nr PNC z chęcią pomożemy w doborze odpowiedniej części.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej