Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Zegary i elektronika do kuchni

Wybierz producenta z listy
Zegary i elektronika do kuchni

Jeżeli masz ciemny wyświetlacz, nie jesteś w stanie ustawić godziny, zegar nie reaguje na dotyk, przycisk. To oznacza że uszkodzona jest elektronika. W tym dziale prezentujemy zegary i elektroniki do większości wiodących producentów kuchenek w naszym kraju. Przed wyborem upewnij się że to na pewno elektronika przeznaczona do Twojego sprzętu – pamiętaj wygląd może być taki sam niestety mocowanie, pokrętła, przełączniki mogą być innego rodzaju, wielkości, średnicy czy długości. Należy pamiętać o tym. Niektóre zegary zostały wycofane z produkcji ale można dostać zamienniki różniące się np. ilością przekaźników – takie zegary stosuje Amica – jedno (starego typu) lub dwu (nowszego typu) przekaźnikowe  - zegar jedno przekaźnikowy można z powodzeniem zastosować zegarem dwu przekaźnikowym. Najczęstszą usterką jest brak możliwości uruchomienia piekarnika – oraz migająca godzina 0:00 na wyświetlaczu. Oznacza ona że był zanik napięcia i zegar się zresetował a co za tym idzie odłączył piekarnik i (jeżeli jest) płytę elektryczną – należy ustawić godzinę (w instrukcji obsługi jest opisana procedura ustawienia zegara.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru zegara czy elektroniki zadzwoń do nas z pełnymi danymi sprzętu – dane z tabliczki znamionowej bądź karty gwarancyjnej – postaramy się pomóc.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej