Części zamienne do banerCategory

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do banerCategory2

Łożyska do pralek i uszczelniacze

Wybierz producenta z listy
Łożyska do pralek i uszczelniacze

Pralka należy do jednych z najbardziej awaryjnych urządzeń gospodarstwa domowego. Wiedząc o tym przygotowaliśmy naprawdę szeroką ofertę na łożyska do pralki. Dzięki temu wszyscy nasi klienci mogą dostać w potrzebnej chwili dokładnie takie łożysko do pralki, jakiego im potrzeba. Nie ma mowy o tym, że nie będzie pasować albo, że zostało zakupione łożysko 6204zz, gdy miało to być łożysko 6205 – jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, dlatego za każdym razem służymy fachową poradą w wyborze najbardziej odpowiedniej części.

Ponadto korzystając z naszej oferty można mieć pewność, że bez względu na to czy wybiera się łożysko 6206 czy wszelki inny model zawsze ma się dobrą cenę i wysoką jakość. Co do klasy wykonania nie ma dla nas miejsca na kompromisy. To części oryginalne i sprawdzone, w naprawdę efektywny sposób przedłużające eksploatację każdej pralki. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z niej – tym bardziej, że proponowane przez nas łożyska są w niezwykle atrakcyjnych cenach.

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]

oraz pod numerami telefonu :

 (012) 2927501 ; (012) 2927501 
 
 
 

 

 

 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.