Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Worki do odkurzaczy Electrolux

Wybierz producenta z listy

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo worki do odkurzaczy elektrolux. Oferujemy Państwu worki razem z filtrami ochronnymi silnika. W zależności od rodzaju, możecie Państwo kupić worki w ilości pięciu lub trzech sztuk. Macie także możliwość zakupu worków płóciennych do odkurzaczy elektrolux. Dzięki dokładnych opisom produktów macie Państwo możliwość odpowiedniego doboru worków do danego modelu odkurzacza określonego przez producenta.

Wsparcie przy zakupie worków do odkurzaczy Electrolux

Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich informacji na temat oferowanych przez nas produktów, ich jakości i trwałości. Pomogą także dobra odpowiednie akcesoria, także worki do odkurzaczy elektrolux. W przypadku potrzeby konsultacji doboru odpowiednich worków prosimy Państwa o przygotowanie danych modelu odkurzacza dostępnych w karcie gwarancyjnej lub na tabliczce znamionowej. Dzięki temu dopasowanie worków do odpowiedniego urządzenia nie będzie stanowiło żadnego problemu ani dla Państwa, a tym bardziej dla naszych doświadczonych konsultantów.

Wszelkie informacje dostępne są dla Państwa mejlowo lub telefonicznie.

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :

[email protected]

oraz pod numerami telefonu:

12 292-75-01 ; 12 292-75-02 

 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej