Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Akcesoria do odkurzaczy Bosch/Siemens

Wybierz producenta z listy
Filtr HEPA 12023349
Akcesoria do odkurzaczy Bosch/Siemens

Każdy, kto ma w swoim gospodarstwie domowym odkurzacze siemens niewątpliwie cieszy się ich miłym i wygodnym użytkowaniem. Czasem jednak bywa, iż któraś z części odkurzacza ulega awarii – a to wąż do odkurzacza Bosch ma dziurę, a to szczotka do odkurzacza Bosch nie jest już tak efektywna, a to filtry do odkurzacza Bosch wymagają wymiany. Bez względu na to, jaki konkretny problem ma dany odkurzacz siemens warto zapamiętać, iż w niniejszej kategorii znajdują się liczne Bosch akcesoria oraz części zamienne do tych modeli urządzeń, dzięki którym na pewno każdy poradzi sobie z powstałym problemem, co więcej zrobi to niewielkim kosztem.

Dlatego też bez względu na to, czy wymieniona musi zostać rura do odkurzacza Bosch czy też trzeba uzupełnić zapas worków do odkurzacza Bosch zapraszamy do naszego sklepu! Z przyjemnością fachowo pomożemy w doborze najbardziej odpowiednich akcesoriów, tak by każdy odkurzacz marki Bosh miał szansę na szybki powrót do formy, by móc znów skutecznie i szybko pomagać utrzymaniu domowych porządków.
  
Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :

[email protected]

oraz pod numerami telefonu:

12 292-75-01 ; 12 292-75-02 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej