Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części do odkurzacza Electrolux ErgoEasy

Wybierz producenta z listy
Części do odkurzacza Electrolux ErgoEasy

Części do odkurzacza Electrolux ErgoEasy

 

Sprzęty marki Electrolux cieszą się olbrzymią popularnością jako praktyczne i skuteczne AGD dla domu. Wiele osób decyduje się choćby na odkurzacz Electrolux, który pomaga w utrzymaniu czystości we wszystkich wnętrzach. Do szczególnie lubianych modeli zalicza się odkurzacz Electrolux ErgoEasy.

Szeroki wybór części do tego modelu (worki, szczotki i ssawki, filtr Hepa etc.) oraz innych odkurzaczy Electrolux (m.in. odkurzacza Electrolux ErgoSpace) można znaleźć na naszej stronie internetowej w odpowiednich kategoriach. W naszym sklepie dysponujemy pełną ofertą części oraz akcesoriów do odkurzaczy firm AEG, Electrolux i Zanussi.

 

 

Części do odkurzacza Electrolux ErgoEasy - najwyższa jakość akcesoriów i zamienników

 

Produkt Electrolux ErgoEasy zapewnia wygodne użytkowanie przez długi czas i czystość w domowych wnętrzach. Dla optymalnego działania rekomenduje się stosowanie go wyłącznie z oryginalnymi częściami i dedykowanymi zamiennikami. To gwarancja kompatybilności wszystkich elementów w urządzeniu, optymalizacja funkcjonowania oraz mniejsze ryzyko uszkodzenia sprzętu. Oryginał zazwyczaj pasuje idealnie do konstrukcji, co przekłada się na wygodę korzystania z odkurzacza.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór części zastępczych (oryginalnych i zamienników) przeznaczonych do odkurzacza Electrolux ErgoEasy. Można znaleźć choćby:

  • filtr Hepa ErgoEasy (ale również filtr Hepa Electrolux ErgoSpace),
  • worki do odkurzacza,
  • szczotki i ssawki,
  • rury i węże.

Oryginalny worek i filtr gwarantują wysoki przepływ powietrza oraz wysoki poziom filtracji, co pozwala chronić silni odkurzacza. A to przekłada się na lepsze działanie odkurzacza oraz wydłużenie jego żywotności.

 

Oryginalne produkty i zamienniki do odkurzacza Electrolux ErgoEasy - bogaty asortyment sklepu Części AGD

 

W tym dziale znajdą Państwo części, worki, filtry i akcesoria do odkurzaczy Ergo Easy AEG, Electrolux i Zanussi (w tym m.in. filtr do odkurzacza Electrolux ErgoEasy czy filtr do odkurzacza Electrolux ErgoSpace). W naszej ofercie znajdują się również wszystkie inne niezbędne części i akcesoria do odkurzaczy z serii ErgoEasy, a także pozostałe produkty m.in. dla odkurzaczy Electrolux AirMax lub odkurzacza Electrolux ErgoSpace. Menu podzielono na odpowiednie sekcje, które pomogą Państwu zlokalizować potrzebną część.

W przypadku problemów z odnalezieniem produktu, prosimy o kontakt - nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Z chęcią pomogą dopasować część do każdego produktu marki Electrolux oraz przekażą wskazówki odnośnie optymalnej eksploatacji.

W razie pytań o część, proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej: model sprzętu i 9-cio cyfrowy numer produkcyjny (PNC) zaczynający się od cyfry 9...

 

Zapraszamy do składania zamówień. Wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail:

[email protected]

 

Pytając o konkretną część, proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ, kod i numer fabryczny.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej