Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części do odkurzacza Electrolux UltraOne

Wybierz producenta z listy
Części do odkurzacza Electrolux UltraOne

W tym dziale znajdą Państwo części, worki, filtry i akcesoria do odkuracza Electrolux UltraOne AEG i Zanussi. 
Spis części  do odkurzacza UltraOne podzielony jest na odpowiednie sekcje, które pomogą Państwu zlokalizować potrzebną część do odkurzacza Electrolux. 

Odkurzacz Electrolux UltraOne - części zamienne

Dla osób szukających części zamiennych do odkurzaczy Electrolux Ultraone z8810 – została stworzona właśnie niniejsza kategoria. To prawda, iż modele Ultra One są naprawdę dobrymi urządzeniami domowymi, niemniej jednak jak każde inne mają prawo się zużyć, ulec awarii czy uszkodzić. Jednak to jeszcze nie powód, aby wyrzucić Ultraone Electrolux ze swojego domu i szukać nowego! To nie jest ani ekonomiczne, ani zbyt rozważne rozwiązanie.

Zdecydowanie lepiej jest przyjrzeć się częściom zamiennym do Electrolux Ultra One jakie oferujemy w naszym asortymencie. Sprowadzane do naszego sklepu zamienniki prosto od producentów to najlepszy sposób na to, by Electrolux Ultra One Green wróciły do swojej pełnej funkcjonalności. Jeśli zatem ma się odkurzacz Electrolux Ultraone i uległa w nim uszkodzeniu elektroszczotka Electrolux bądź inna ważna część – zapraszamy do nas. Tylko tutaj wszystkie potrzebne części w naprawdę dobrych cenach.

W przypadku problemów z odnalezieniem części do odkurzacza prosimy o kontakt  - nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.  
W naszym sklepie dysponujemy pełną ofertą części do Electrolux UltraOne oraz akcesoriów do odkurzaczy firm AEG, Electrolux i Zanussi.


Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : model sprzętu i 9-cio cyfrowy numer produkcyjny (PNC) zaczynający się od cyfry 9... 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]


Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej