Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części do odkurzacza Electrolux Essensio

Wybierz producenta z listy
Części do odkurzacza Electrolux Essensio

Części do odkurzacza Electrolux Essensio

 

Wysokiej jakości produkty firmy Electrolux cieszą się zaufaniem wielu klientów. Dla uzyskania optymalnej funkcjonalności, warto używać ich wyłącznie z wysokiej klasy, oryginalnymi akcesoriami i częściami zastępczymi.

Szeroki wybór takich rozwiązań, między innymi dla odkurzacza Electrolux Essensio (w tym worki, filtr Hepa, szczotki) można znaleźć na stronie internetowej Części AGD. W naszym sklepie dysponujemy pełną ofertą akcesoriów i części do odkurzaczy Electrolux oraz odkurzaczy firm AEG i Zanussi.

 

 

Odkurzacz Electrolux Essensio - najwyższa jakość akcesoriów i części

 

Co zrobić, by domowe AGD działało zawsze bez zarzutu? Gdy wybiera się produkt takiej marki jak Electrolux, warto stosować go wyłącznie z oryginalnymi komponentami lub sprawdzonymi częściami zastępczymi od renomowanych dostawców. Zyskuje się wtedy pełną kompatybilność wszystkich elementów w urządzeniu, zwiększa żywotność odkurzacza oraz poprawia komfort sprzątania. Dobrze dobrane części zastępcze nadają się bowiem do długofalowego stosowania, lepiej wyłapują cząsteczki kurzu i inne zanieczyszczenia.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz oryginalnych elementów oraz wytrzymałych części zastępczych do odkurzacza Essensio, w tym:

  • worki do odkurzacza Electrolux Essensio (papierowy, syntetyczny),
  • filtry do odkurzacza,
  • szczotki i ssawki,
  • rury i węże.

Użytkowanie elementów, które rekomenduje sam producent (worek, filtr czy inne akcesoria), to gwarancja satysfakcji, trwałość oraz wygoda na długie lata.

 

Odkurzacze Electrolux Essensio - sprawdzone i wytrzymałe części zamienne na stronie Części AGD

 

W naszym sklepie można znaleźć akcesoria i części zastępcze, jak choćby worki do odkurzaczy, które wyróżnia jakość i najniższa cena na rynku. W tej kategorii znajdą Państwo części, worki, filtry i akcesoria do odkurzaczy Electrolux Essensio AEG i Zanussi. Wszystkie części do odkurzacza Electrolux Essensio podzielono na odpowiednie sekcje, które pomogą Państwu zlokalizować potrzebną część (np. Electrolux Essensio worki), określić typ worka oraz liczbę sztuk produktu w opakowaniu. W razie problemów z odnalezieniem właściwej części do odkurzacza Essensio, prosimy o kontakt - nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Pytając o części, proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej: model sprzętu i 9-cio cyfrowy numer produkcyjny (PNC) zaczynający się od cyfry 9...

Zapraszamy do składania zamówień. Wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail:

[email protected]

 

Przy zapytaniach o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej: typ, kod i numer fabryczny.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej